Milion+ sú z inej planéty | Yzomandias – Černej Benz

Flaška, kouř, černej benz a Jakub je ready na cestu vesmírom. Yzomandias – Černej Benz [Prod. Pilate & Mylk Chocolate] OFF VD


SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Album DOBRÁ DUŠE, SRDCE ZE ZLATA, je vonku už od konca minulého roka a Yzomandias opäť posunul úroveň soundu o level vyššie. Na albume nájdeš tradične množstvo trackov, čím sa Jakub opäť odlišuje od zbytku scény, ktorá si momentálne ide trend 5-6 trackových EP a 10 trackových albumov.

Jedným z popredných trackov albumu je aj skladba ČERNEJ BENZ, ktorá sa dočkala vesmírneho videoklipu, na ktorom nájdeme Yza krujzovat ulicami na spomínanom Benze. To však nie je všetko, tieto zábery totižto strieda ,,south park” grafika, na ktorej dostane Jakub na svoj Benz raketový pohon, vďaka ktorému skončí vo vesmíre a vydá sa hľadať planétu reptiliánov. Komixovú grafiku vypĺňajú aj minimalistické rozhovory a všetko končí v momente, kedy sa Vlček zmení na vlka a ,,hadí svine” najde.

Hudobnú produkciu zabezpečila dvojica Pilate x Mylk Chocolate a master už tradične doklepol Dkop. Videoklip si zase rozdelila dvojica Danpingdon x Adreas Gold, z čoho Daniel zhotovil reálne natočené zábery a Adreas Gold naopak tie animované. S originálnym klipom vypomáhal aj Tkeej a to podieľaním sa na réžii.

Ako skladba, tak aj videoklip opäť ukázali, že je celé Milion+ inde a okrem vlastnej scény majú dosť možno aj vlastnú planétu. Aspoň, že sa nemusíme báť tých reptiliánov a Vlček vlk nás ochráni.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Nevyliečia ho už drogy ani k*rvy | Yzomandias – Necejtim Nic

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *