Najviac real skladba, aká kedy vyšla? | Strapo – 90s

Už dnešný deň sa pravdepodobne rozhodne o budúcnosti našej vlasti na minimálne ďalšie 4 roky. Strapo si k tejto príležitosti prichystal skaldbu, z ktorej vás zamrazí. Strapo – 90s

Strapo - 90s feat. Dj Spinhandz (OFFICIAL VIDEOCLIP)
Strapo – 90s feat. Dj Spinhandz (OFFICIAL VIDEOCLIP)

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Naša malá krajina má toho oproti väčším a bohatším štátom v mnoho veciach čo doháňať. Jeden fenomén je však na Slovensku na úplne inej úrovni ako by si niekto o 5 miliónovej zemi pomyslel. Nemyslím tým teraz bohužiaľ rap, ale organizovaný zločin, ktorý je pri pohľade na históriu Slovensky od roku 89 naozaj extrémne prehrotený.

tricko gta slovakia
Tričko GTA Slovakia

Ak sa aspoň trošku zaujímaš o dianie v našej krajine, určite ti mená ako Tuti, Ducký či Valko nie sú úplne cudzie, no a mená ako Černák, Remiáš a Mečiar už pozná hádam aj malé dieťa. Zamotané kontakty bossov s politikmi, nevysvetlené kauzy, vraždy bez odsúdených vrahov a biele kone na každom rohu. Možno sa ti zdá, že je to všetko trochu prehnané, keď predsa žijeme úplne v kľudnom prostredí, no keď sa pozrieš trošku do hĺbky, zostalo by ti zle z toho čo všetko sa na našom Slovensku deje, či dialo len pár rokov dozadu.

Život tu je jak GTA.

Norki – GTA Slovakia

Strapo sa vo svojom predvolebnom tracku rozrozprával na túto tému a dospel k faktu, že stále netušíme čo všetko sa počas nechválne známych 90tych udialo, tak ako môžeme vedieť čo sa deje teraz? Pravdu má ten, kto má viac peňazí a je úplne jedno aký je rok.

Strapo – 90s feat. Dj Spinhandz (OFFICIAL VIDEOCLIP)

Skladbu sprevádza videoklip, v ktorom sa Strapo vyjadruje pred NRSR tematicky v kukle. Nechýbajú ani zábery z protestov či spomienka na Jána Kuciaka a jeho priateľku. Hudbu mu pripravil Matej Straka a medzi textom nájdeme aj poskrečované vyjadrenia politikov od DJ Spinhandza.

Tak čo, pôjdete dnes voliť?

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
GTA SLOVAKIA – NORKI x T.R.G. x ASIS – TEXT

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *