Renne Dang ft. Momo – Smích a pláč (prod. DJ Wich) OFFICIAL VIDEO

Zdá sa, že dvojica Renne Dang a Momo spolu funguje a po Momovom OUTsiderovi sa spoločná skladba objavuje aj na Renneho projekte THÁI. Renne Dang ft. Momo – Smích a pláč (prod. DJ Wich) OFFICIAL VIDEO

Renne Dang ft. Momo - Smích a pláč (prod. DJ Wich) OFFICIAL VIDEO
Renne Dang ft. Momo – Smích a pláč (prod. DJ Wich) OFFICIAL VIDEO

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Osobne by som si pár rokov naspäť iba ťažko predstavoval spoluprácu týchto dvoch mien. Dnes je však vonku už druhá spolupráca a tentokrát dokonca aj s videoklipom. Po skladbe dôvod, ktorá sa objavila na Momovom albume OUT.sdr nájdeme ich spoločný feat aj na albume THÁI, ktorého autorom je práve Renne Dang.

Slová skutočne niekedy ,,nie sú iba slová” a často sa stáva, že sú to práve oni, ktoré spôsobujú smiech či plač. Ešte častejšie sa však stáva, že tieto dve protichodné emócie majú veľmi tenkú hranicu a mihnutím oka sa môže jedna zmeniť na tú druhú. Každému život rozhodil karty inak a človek musí hrať s tým, čo dostal na ruku. Je len na nás ako sa rozhodneme a v každom kole máme možnosť zvrátiť priebeh hry.

Možno už aj zisťuješ aké je to cítiť sa sám. Smiech strieda plač, keď v ústach zas máš zbraň.

Momo
Renne Dang ft. Momo – Smích a pláč (prod. DJ Wich) OFFICIAL VIDEO

Hudobnú produkciu dvojici Renne Dang & Momo pripravil legendárny DJ Wich, ktorému nedávno takisto vyšiel album – jako ryba ve vodě. A videoklip sa postaral Vjetvan

Všetky tri projekty – OUTSIDER, THÁI aj JAKO RYBA VE VODĚ nájdeš v predaji na Ruka Hore, kde môžeš podporiť nákupom oboch interpretov. Takisto nezabudni, že už 12.02.2020 spúšťame aj náš vlastný eshop, tak buď ready.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *