,,Vopchal si sa náckom do zadku” Prezident Lourajder dissuje Molocha Vlavo

Prezident Lourajder berie ,,spravodlivosť rapu” do svojich rúk (úst) a pušťa sa do Molocha Vlavo. Prezident Lourajder – Hanba! (Moloch Ultravpravo) – Moloch Vlavo diss.

Prezident Lourajder - Hanba! (Moloch Ultravpravo) - Moloch Vlavo diss
Prezident Lourajder – Hanba! (Moloch Ultravpravo) – Moloch Vlavo diss

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


UPOZORNENIE: Článok má iba informatívny charakter. Nezastávame sa žiadnej strany, neprezentujeme žiaden názor.

Moloch Vlavo – ČO KEBY (ĽSNS reklama)

Prešli presne 3 dni odkedy Moloch Vlavo šokoval nie len svojich hejterov, ale dokonca aj svojich (bývalých) fanúšikov, keď vydal politickú skladbu venovanú na propagačné účely strany Kotleba – Ľudovaná strana naše Slovensko.

Moloch Vlavo vo svojej skladbe ČO KEBY dissuje menovite Andreja Kisku, Hlinu, Beblavého, Sulíka a všetkých ,,progresívne” zmýšľajúcich politikov, ktorí sa angažujú v tohtoročných parlamentných voľbách. Akosi však zabudol na SMER, ktorý je potencionálnym spojencom ĽSNS. Strany, ktorá si túto skladbu objednala, čoho dôkazom je zákonom povinné označovanie politickej kampane, ktoré môžeme vidieť v závere videoklipu.

Prezident Lourajder – Moloch Vlavo diss

Prezident Lourajder zobral ,,spravodlivosť rapu” do svojich rúk a na Molochové priklonenie sa k týmto svetonázorom reaguje disstrackom Prezident Lourajder – Hanba! (Moloch Ultravpravo). Pod trackom zanechal vyjadrenie v znení: ,,Molochov comingout ma nenechal chladným. Náckovstvo do rapu nepatrí. Rap je čierna hudba, svet je farebný a kto sa bojí menšín, ten by to mal riešiť s odborníkom. Fakt ma serie, že v roku 2020 musíme riešiť takéto veci… Beat som spravil pár týždňov dozadu. Dnes som ho obetoval dobrej veci. Kým 3CK nahrával skreče ja som pozliepal video (z troch záberov z mojej hroznej selfie kamery môjho tragického čínskeho telefónu).”

Vo svojom tracku odkazuje Denisovi, že sa o ňom už dávno vedelo, že to nemá v hlave v poriadku a jeho track ČO KEBY je mentálna stoka. Verilo sa však, že sa z tej homofóbie a pravicových názorov vyliečil a nikto nečakal, že vo svojom veku ešte dokáže urobiť takýto ,,prešľap”. Azda najzaujímavejší pančlajn však prišiel až na konci tracku, kedy Prezident Lourajder nazval Molocha ,,Koňýkom” rapu. Koňýk je spevákom ZONY A a okrem iného je známy svojou náklonnosťou k pravici aj napriek tomu, že robí ,,ľavicovú hudbu” – punk.

Na záver už len dodávame, že 12.02. prichádza spolu s Potmehood Eshopom aj GTA SLOVAKIA, ktoré naloží všetkým skurvysynom rovným dielom tak ako si zaslúžia, bez vyznania názorov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *