Rapper Pop Smoke zavraždený pri vykrádaní domu

Mladého rappera svetového formátu dnes ráno zavraždili 2 neznámi páchatelia pri vykrádaní domu. Pop Smoke zomrel po prevezení do nemocnice.

Pop Smoke zomrel po prevezení do nemocnice.
Pop Smoke zomrel po prevezení do nemocnice.

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

KRATOM.POTMEHOOD.SK


Portál tmz.com dnes informoval o nešťastnej udalosti, ktorá sa odohrala stredu 19.02.2020 skoro ráno. Približne 04:30 tamojšieho času dvaja neznámi páchatelia prepadli dom v Hollywood Hills, v ktorom sa nachádzal aj Pop Smoke. Podľa dostupných informácií malo ísť o lúpežné prepadnutie domu, pri ktorom zlodeji Pop Smoka zasiahli strelnou zbraňou niekoľkými ranami a následne pešo ušli z miesta činu.

Pop Smoke bol po vážnych zraneniach prevezení do nemocnice v západom Hollywoode, kde bol následne po neúspešnom oživovaní vyhlásený za mŕtveho. Podľa dostupných informácií malo ísť o dom Teddi Mellencamp, manžela Edwin Arroyave. Pop Smoke si mal túto nehnuteľnosť prenajímať.

Udalosť je o to smutnejšia, že sa mladý umelec dožil iba kratučkých 20 rokov života. Pop Smoke-a si mohol poznať napríklad aj z kauzy KONTRAFAKT – IDEME DNU – skladby, ktorá vykradla Pop Smoke-ov hit WELCOME TO THE PARTY, vďaka ktorému sa preslávil aj v našich končinách.

R.I.P.

Pop Smoke-ov najväčší hit, vďaka ktorému sa preslávil

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *