Moloch Vlavo pokračuje v podporovaní Kotleba – ĽSNS

Po skladbe ČO KEBY sa na Molocha Vlavo strhla vlna kritiky. Moloch však od svojich názorov neupúšťa a pokračuje v podporovaní strany Kotleba – ľudová strana naše Slovensko.

moloch vlavo kotleba
Moloch Vlavo pokračuje v podporovaní strany Kolteba – ĽSNS

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Voľby sú už pomaly za dverami a politické skladby naberajú na obrátkach. Nie je to tak dávno, čo prišiel Moloch Vlavo so skladbou ČO KEBY. v ktorej verejne podporuje kandidáta za ĽSNS – Mareka Géciho. Po tejto skladbe sa na Denisa strhla vlna kritiky, ktorá obsahovala okrem serióznych argumentov aj vyhrážky, želanie smrti či podobné prehnané reakcie.

Na tieto reakcie sa Moloch Vlavo spolu s kandidátom ĽSNS Marekom Gécim rozhodli odpovedať formou kratučkého rozhovoru na Molochom Kanáli. Denis taktiež na konci videa pozdravuje všetkých bývalých kamarátov, ktorí sa mu po skladbe ČO KEBY otočili chrbtom.

Po rozhovore však na Molochovom kanáli vyšlo ešte jedno prekvapenie, a tým je ďalšia skladba na podporu ĽSNS, ktorá pravdepodobne náročky a takpovediac z trucu obsahuje ešte výraznejšiu a do očí bijúcu podporu tejto politickej strane, vrátane fotografií samotného Mariana Kotlebu na konci videoklipu.

Skladba je opäť označená ako oficiálna politická kampaň. Beatmaker ani tvorca videoklipu nie je známy a pod skladbu sa podpísal iba sám Moloch Vlavo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *