Moloch Vlavo propaguje ĽSNS?

Je rok 2020 a pomaly, ale isto sa nám blíži čas na zmenu. Parlamentné voľby nás čakajú už koncom februára. Koho bude voliť Denisovan? Moloch Vlavo – čo keby

Moloch Vlavo_CO KEBY_Hudba Komma-OFICIALNE VIDEO 2020
Moloch Vlavo – ČO KEBY Hudba Komma OFICIALNE VIDEO 2020

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


UPOZORNENIE: Tento článok neslúži ako reklama žiadnej politickej strane a neprezentuje žiaden názor. Má čisto informatívny charakter.

Guráž mu nikdy nechýbala. Moloch Vlavo sa v roku 2020 pustil do niečoho, čo 90% slovenského internetu vrámci hip-hopovej kultúry odsúdi. Každý má však právo vyjadriť svoj názor a keď to tak úprimne cíti, prečo by to nedal von?

Je rok 2020 a práve nastal ten najvyšší čas na zmenu. Koncom februára nás čakajú parlamentné voľby a Denis zvolil krok, ku ktorému by sa nemal azda nikto na scéne, aj keď to tak podvedome možno cíti. Moloch Vlavo totižto dňa 4.2.2020 vydáva skladbu ČO KEBY, v ktorej propaguje politickú stranu Priama Demokracia, ktorá sa nachádza na kandidátke ĽSNS.

Nebudeme sa absolútne vyjadrovať k tomu či je to správny, alebo nesprávny krok. Zhodneme sa len na tom, že je to celkom odvážne. Denis na skladbe kritizuje postupne všetkých mainstreamových politikov počnúc bývalým prezidentom a končiac paní, ktorá by rada povolila adoptovanie detí homosexuálnymi pármi.

Vyjadruje sa k viacerým kauzám vrátane vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho priateľky. Kritiku obdrží aj súčasný stav policajného systému či kvalita potravín, ktoré sa dajú na našom území zohnať v bežne dostupných supermarketoch.

Na záver už len pripomenieme, že už 12.02.2020 vychádza videoklip GTA Slovakia spolu s eshopom shop.potmehood.sk na podobnú nôtku, tak buď ready a choď voliť, nech už tvoj hlas dostane ktokoľvek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *