“Včera Hrot a Dneska Chill” | MISHINO – VHDC (prod. Nawi) |street video|

Track, ktorý ti pripomenie sobotňajší večer je hrot. Tak sa daj do chillu a scrolluj nižšie! / MISHINO – VHDC (prod. Nawi) |street video|


SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

KRATOM.POTMEHOOD.SK


Novinka z dielne našej produkcie na seba nenechala dlho čakať. Nakoľko už o hudbe len nepíšeme, ale sami prispievame k jej vzniku, rozhodli sme sa pri jej tvorbe podporiť aj nováčika so pseudonymom MISHINO. Ten je mladý, ambiciózny ale hlavne nesie črty dnešnej doby.

COVER skladby – MISHINO – VHDC

Text je prostý ale cez to výstižný. Nejde o vôbec sofistikovaný námet a aj tak ťa zaujme. MISHINO pri tom len vsadil na jeho pravidelné okno po sobotňajšom alebo aj piatkovom večeri a do barov vložil svoje zahmlené spomienky. Výber slov je pri tom tiež jednoduchší ale ich autor presne vie, komu ich smeruje. Práve preto si chytľavý refrén ideš s ním už pri druhom počutí.

O nič horšia na tom nie je ani Nawiho produkcia. Chalan vsadil na veľmi výstižné tóny a celý sound tak spestril svojim beatom. S finálnym zvukom mladej krvi pomohli Norki a Saly. Skvelá práca!

O streetový klip, respektíve video sa tentokrát postaral môj kolega jemizvaszle, ktorý sa úlohy kameramana, scenáristu, strihača a režiséra v jednej a tej istej osobe zhostil vôbec po prvýkrát a pevne verím, že nie naposledy. “Klip” má zaujať hlavne svojou podnapitou atmosférou, ktorú najlepšie vystihujú vložené efekty ako blur či shape. Do budúcna by som už len maximálne vylepšil jednotlivé prechody a MISHINO-vu choreografiu.

https://youtu.be/Q99yEmhvOGo

Vo finále track hodnotím pozitívne avšak ako vždy, si názor utvorte sami. Ani z ďaleka nejde o dokonalú vec, cez to to k nej má blízko. Chalanom držím palce a verím, že jedného dňa vypredajú O2 (myslím si, že skôr ako Spirit)

MISHINA môžeš aj cez absenciu hmotného nosiča či stokárskeho oblečenia podporiť digitálnym prehrávaním jeho predošlých skladieb. Tie nájdeš na ako na Spotify, tak aj Apple Music a im podobným platformám.

EDIT: Vymazané (zablokované) street video nahradil reupload s vizuálom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *