Speezy je späť! | Majk Spirit – Spirit Animal prod. Grimaso (Official Video)

Aj hudba varená rapovým Michelinom nebude chutiť každému. Majk Spirit sa aj preto rozhodol jeho rok 2020 otvoriť vo veľkom a skladbou Spirit Animal pozdraviť každého falošného “kamaráta” ale aj ľudí, ktorí šíria bludy o tom, že jeho primetime mŕtvy. / Majk Spirit – Spirit Animal prod. Grimaso (Official Video)


SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

KRATOM.POTMEHOOD.SK


Najprv Moja Reč a teraz nový Majk Spirit. Tomu hovorím kombo! Dlho som sa neozval ale toto stojí za to! Aj keď nepatrím medzi Spiritových fanúšikov, jeho hudba ma sprevádza od detstva. Verím, že ako väčšinu z vás. Tí, ktorí ho ešte poznajú jak Dilemu alebo legendárneho Koko Šajsa mi dajú určite za pravdu, že Spirit si jeho poslednými albumami tak chtiac-nechtiac vykopal vlastný hrob. Hudba pre násťročné panny ho síce vystrelila hore, ale sláva nie je večná.

Majk Spirit - Nie som tu náhodou
Majk Spirit – Nie som tu náhodou

O tom je viac menej a dnešný track. Práve v ňom sa Michal odvoláva aj na jeho klesajúce čísla, ktoré má dnes už azda hocijaký začínajúci rapper (ak nie lepšie). On však tvrdí, že prísť o fame je len malá smrť a názory ľudí v komentároch nerieši. 100 ľudí 100 chutí. S tým súhlasíme. V texte taktiež podprahovo naráža na jeho blížiacu sa svadbu a jeho milované krstniatko – Zaru (Otisovu dcéru). Toto všetko ho vraj formovalo na to kým je dnes. Školiť ho vraj môže len otec pri kosení trávi alebo mama keď jej robí kávu. A má pravdu.

Rapuje dnes každý, ja som MC.

Majk Spirit (@majkspirit)
Majk Spirit – Spirit Animal prod. Grimaso (Official Video)

Pomerne pekný je aj klip od Adama Pavelku. V ňom samozrejme figuruje Spirit, drahé autá, jeho kamaráti a Dj Grimaso, ktorí okrem iného, stojí aj za hudobnou produkciou tejto skladby.

Na záver by som len rád podotkol, že vec sa mi ako celok naozaj páči a aj keď si nejdem Mišovu tvorbu, tak tomuto songu dám zaslúžený priestor v mojom playliste. Basy kopú a z riadkov cítiť starého Spirita. Ak má byť Animal predkrm pred novou H16, tak sa máme na čo tešiť! Ďakujem.

Každý jeden z vás musel cítiť, že som bol tu
a som tu, jedného dňa vypredám O2.

Majk Spirit (@majkspirit)
Majk Spirit – Spirit Animal prod. Grimaso (Official Video)

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Tretí album, tri farby, tri remixy / Majk Spirit feat. Separ, Pil C, ADiss & Šorty!

Ak máš záujem podporiť kvalitnú hudbu, môžeš tak učiniť nákupom hudobných CD´s a MERCHU na internetovom obchode Potmehood Shop.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *