Čaká ho plagát Čaputovej v plavkách | Luna 99 – round 2

Už o pár dní sa dočkáme nového EPčka Orava dirty sound a Duriho už čaká plagát Čaputovej v plavkách | luna 99 – round 2 (prod. NINE SEVEN)

luna 99 – round 2 (prod. NINE SEVEN)
luna 99 – round 2 (prod. NINE SEVEN)

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

KRATOM.POTMEHOOD.SK


Už niekoľkokrát sme sa vyjadrili, že máme aktuálne na Slovensku najsilnejšiu mladú vlnu aká tu kedy bola, a keď sa povie slovné spojenie mladá vlna, automaticky treba rátať s labelom Dogma Family.

Jednou z výrazných mladých tvári z labelu Dogma Family je aj Duri Luna, ktorému už o pár dní – 13.02.2020 – vychádza EPčko Orava dirty sound, na ktorom sa nachádza 6 trackov vrátane intra: luna 99 – round 2 (prod. NINE SEVEN). Luna nás už niekoľkokrát presvedčil o tom, že je naozaj dobrý pančlajner a povráva sa, že za jeho EPčko by mal konečne dostať aj nudes našej prezidentky. No, piče, celkom mu to závidíme.

https://www.instagram.com/p/B8EdBfDJ-3g/

Spomínané intro ROUND 2 už nájdeš online na YouTube spolu s kratučkým videoklipom, na ktorom nájdeš prevažne len synchrá bez scenára. O ten sa postaral Adam Bazlik.

Na záver ti už len pripomíname, že 12.02.2020 – teda deň pred dropnutím Lunovho EP – spúšťame Potmehood Eshop a videoklip GTA Slovakia, tak buď fakin ready aj na nás. Ahoj.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *