Nemecký sound a real výpovede | Loko Loko – Plexisklo

Maskovaný Loko Loko prináša digitálny album s názvom Plexisklo, na ktorom nájdeš 7 skladieb.

Loko Loko - Plexisklo
Loko Loko – Plexisklo

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Príbehov z ulíc, sídlisk či väzenia sme v rape počuli už mnoho. Otázkou zostáva koľko z nich je reálnych a koľko je napísaných pokrytcami a fejkermi so zámerom zaujať a byť zaujímavými. Faktom zostáva, že v prípade Loka Loka vedia pravdu iba on a jeho blízky, zatiaľ čo sa ostatní môžu pod rúškom tajomna nechať viesť nemeckým soundom.

Schválne zvýrazňujem nemecký sound, nakoľko sa sám Loko vyjadril, že v nemecky hovoriacej krajine vyrastal a okrem štýlu hudby je to počuť hlavne aj na jeho výslovnosti. Lokove skladby sú známe výrazne silným autotunom, jemným vibom a pomalým tempom.

Na digitálnom albume PLEXISKLO, ktorý nájdeme zatiaľ iba na streamovacích platformách, nájdeme 7 skladieb, ktoré neobsahujú ani jedného hosťa. Ako už samotný názov napovedá, Loko nám porozpráva svoje príbehy z väzenia, ktoré začínajú intro skladbou TRANSPORTER, v ktorom ho po súde prevážali. Storytelling končí poslednou skladbou NEDOSTUPNÝ po tom, čo Lokovi našli dozorci mobilný telefón a jemu tak neostávalo nič iné, ako ďalej pozerať do steny a čakať, kým mu niekto prepašuje nový.

Na záver ti už len pripomíname, že už 12.02.2020 spúšťame náš nový eshop shop.potmehood.sk, na ktorom nájdeš okrem oblečenia aj taká fajnotky ako drtičky, merche či albumy, tak buď ready.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *