Kevin Rous & KlmrBeatz – náš život, jako taneční ( off.vid. )

Sny sú častokrát odrazom našich túžb. Čo si pre ne ochotný obetovať? A za akú cenu? To a mnoho viac nám prezradí Kevin Rous vo svojej úprimnej výpovedi. / Kevin Rous & KlmrBeatz – náš život, jako taneční ( off.vid. )

Kevin Rous & KlmrBeatz – náš život, jako taneční ( off.vid. )
Video by: DANIEL MALINOVSKÝ

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Drogy, alkohol a zlé rozhodnutia. Aj keď sa to mnohokrát nezdá, formuje ťa každá sekunda v tvojom živote. Ťažké detstvo strieda ťažké dospievanie a dospelosť bolí o to viac. Nič sa však nezmení, pokiaľ sa nič nezmení. Aj o tom je text. Nájdete v ňom Kevinove súkromie, o ktoré sa s vami v jeho skladbách snaží podeliť.

Ku klipu, beatu od KlmrBeatz a veciam okolo soundu len toľko, že je z nich cítiť amaterizmus. K tomuto štýlu to však za mňa nekompromisne patrí a tým pádom som mu ochotný odpustiť aj jeho ďalšie nedostatky ako napríklad až častokrát zlé poradie slov vo veršoch, zbytočné vkladanie predložiek kvôli sylabickosti a vo finále naozaj zlý vizuál.

Videoklip nie je zlý kvôli nápadu, ale kvôli tomu, že sa jeho autor naň rozhodol vysrať. Máte klip z dvoch miest, prekrytý negatívom a k tomu vám robí problém ich aspoň medzi sebou striedať? Nevadí. Človek sa z chýb učí. Za mňa ide stále o fajn track, z ktorého cítiť silnú emóciu a presne tak to má byť!

Na záver už len toľko, že práca chvatná málo plátna a kvalita vždy predčí kvantitu. Na to pamätajte.

Ak máš záujem podporiť kvalitnú hudbu, môžeš tak učiniť nákupom hudobných CD´s a MERCHU na internetovom obchode rukahore.sk. V prípade, ak chceš zároveň tvojim budúcim nákupom prispieť na dobrú vec – rozvoj nášho magazínu, neváhaj a použi náš link. Dopredu ti ďakujeme!

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *