Óda na ulicu | IRIT – CONAN DOYLE prod. SMART

Uličný rap stále žije, dnes už však s novším zvukom ako kedysi. Ako znie ten Iritov ? | IRIT – CONAN DOYLE prod. SMART [OFFICIAL VIDEO]

IRIT - CONAN DOYLE prod. SMART [OFFICIAL VIDEO]
IRIT – CONAN DOYLE prod. SMART [OFFICIAL VIDEO]

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A BUĎ V OBRAZE

Facebook

Instagram

YouTube


Rap ja na Slovensku, vzhľadom na to aká sme malá krajina, naozaj rôznorodý. Pouličných storytellingom však vidíme na našej scéne čoraz menej, no zostali zväčša iba tie kvalitné, čo je koniec koncov aj dobre. So svojou ódou na ulicu sa predstavil aj mladý interpret Irit, ktorý vsadil na novší sound.

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Iritov track síce nie je rýdzim storytellingom, zahŕňa však všetko podstatné, s čím sa človek stretne ak má rád kolečkovanie mestom a sem tam si odpáli jedno-dve brčká na sídlisku. Z textu nie je čo vytknúť a treba uznať, že je Irit naozaj talentovaným lyrikom. Celkové frázovanie, flow a všetko k sebe pekne pasuje a CONAN DOYLE môžeme zhrnúť ako vydarený track.

IRIT – CONAN DOYLE prod. SMART [OFFICIAL VIDEO]

Hudbu Iritovi navaril Laco, neboli SMART, ktorého môžeme po tých rokoch označiť ako zaručenú kvalitu. Jediné, čo by som celému projektu vytkol, je videoklip. Ten je síce kvalitne natočený a bez jedinej chybičky, no určite by som zmenil lokáciu. Marseille mi totižto do uličného rapu od Slováka príliš nesedí.

Ak nás chceš podporiť a rád nakupuješ muzičku aj fyzicky, alebo ti chýbajú nejaké tričenká, určite nezabudni navštíviť Ruku Hore cez náš odkaz a pamätaj, že 12.02.2020 spúšťame aj náš vlastný eshop.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *