Decko, Adela Ostroľudská & Dj MikroMan bojujú za spravodlivosť

Politických skladieb vzniká pred voľbami čoraz viac a za spravodlivosť bojuje aj Decko a Adela Ostroľudská so skrečami od MikroMana. Decko feat. Adela Ostroľudská & DJ MikroMan – Alica (prod. Efem)

Decko feat. Adela Ostroľudská & DJ MikroMan - Alica (prod. Efem)
Decko feat. Adela Ostroľudská & DJ MikroMan – Alica (prod. Efem)

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Žijeme si tu ako Alica v krajine zázrakov. Teda, pokiaľ je zázrak spraviť z mosta tunel, čo sa na Slovensku oligarchom darí už od pádu komunizmu veľmi dobre. Už o necelé 2 týždne nás čakajú najdôležitejšie voľby v našej krajine – parlamentné voľby.

Svoj postoj k aktuálnej politickej a spoločenskej situácií práve pred voľbami vyjadrili na čerstvej skladbe ALICA aj Decko, ktorého určite poznáš z niekdajšieho Gramo Rokkaz, a spolu s ním rapperka Adela Ostroľudská. K tejto dvojici pridal niečo zo svojho umenia aj DJ MikroMan, ktorý okorenil skladbu skrečmi z príhovoru, ktorý odznel na pochode za slušné Slovensko.

Na záver ti už len pripomenieme skladbu GTA Slovakia z našej produkcie v spolupráci s Norkim, T.R.G., Asisom a Salym, ktorá v sebe nesie obdobný odkaz, ktorý by si mal uvedomiť celý štát, ak nie rovno svet. Ak sa ti náš projekt pozdáva, podporiť ho môžeš kúpou na shop.potmehood.sk a nezabudni ísť voliť, nech už volíš kohokoľvek.

mikina gta slovakia
mikina GTA Slovakia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *