Máš krízu? Daj si kérku na ksicht | Bitman – OU SHIT

Najrýchlejší rapper na scéne je späť s najnovším trackom, v ktorom to podĺa vlastných slov trochu prehnal. Bitman – OU SHIT prod. DJ Mikroman |OFFICIAL VIDEO|

Bitman - OU SHIT prod. DJ Mikroman |OFFICIAL VIDEO|
Bitman – OU SHIT prod. DJ Mikroman |OFFICIAL VIDEO|

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A BUĎ V OBRAZE

Facebook

Instagram

YouTube


Bitman je známy svojím rýchlym technickým rapom, do ktorého dokáže nacpať naozaj veľké množstvo slov a pokiaľ sa na jeho track priamo nesústredíš, pravdepodobne mu nebudeš ani rozumieť. Treba podotknúť, že priama úmera čím rýchlejšie=tým lepšie určite neplatí a tento štýl nesadne každému. Fans svižného tempa a oldschoolového hip hopu si však rozhodne prídu na svoje.

Bitman mikina OU SHIT
Bitman mikina OU SHIT

Bitman si popri svojom rýchlom rape takisto vybudoval nálepku rapera, ktorý si nedáva servítku pred ústa a s radosťou povie čo si myslí. Na tracku OU SHIT dokonca sám seba upozorní, že už to asi prehnal, no naďalej sa týmto štýlom baví a jeho ľudia sa bavia s ním. K ním patrí napríklad DJ MikroMan, ktorý Bitmanovi navaril hudbu, alebo Michal Nemtuda, ktorý sa zase postaral o videoklip.

Na druhej strane si naopak svoje vypočul Momo, ktorý si podla Bitmanových slov musel dať na ksicht absolútne špatnú kérku, aby tým zakryl svoju krízu. Romanové meno síce v tomto bare nebolo priamo spomenuté, no myslím, že týmto tvrdením nie sme ďaleko od pravdy.

Bitman si ku skladbe OU SHIT pripravil aj merch, ktorý zoženieš na hudobnom eshope Ruka Hore. Zároveň pripomíname, že už 12.02.2020 spúšťame náš vlastný Shop Potmehood, tak buď ready. Dopočutia.

Bitman tričko OU SHIT
Bitman tričko

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *