Zmocňujú sa ho vyššie sily | Rishike – Goyard Bag

Ak sa zaujímaš o slovenský underground trap a ešte si nezachytil meno Rishike, určite si už počul minimálne o crew zo starého mesta BA city – Old Town Hood – ktorej je súčasťou. Rishike – Goyard Bag

Ako sme spomenuli vyššie, Rishike je súčasťou skupiny Old Town Hood, s ktorou má vonkou už zopár ikonických videoklipov, medzi ktorými je napríklad aj spolupráca s BsB – Traphouse. Okrem toho však vydáva aj sólo single a jedným z nich je aj novinka Goyard Bag, ktorú releasol 23.08.2021 na streamovacích službách.

Na produkcií od Realfrenkyworld, ktorá robí wave jak Tsunami, opisuje svoj život, svoje mesto a nechýbajú ani referencie na Ázijskú kultúru, ktorou je Rishikeho tvorba od začiatku značne ovplyvnená. Na pamäti maj, že život na Slovensku nie je ,,Top Boy” no mestá u nás vedia byť tiež tvrdé a OTH boys sú vždy ready.

Pokiaľ sa ti Rishikeho tvorba páči, určite nezmeškaj akciu Podzemie x Potmehood, na ktorej sa už 4.9.2021 v Podzemí v Piešťanoch predstaví celé OTH spolu s Luca Brassi10x a DJ setmi od Homera (The Mag) a Losta. Lístky v predpredaji za zvýhodnenú cenu na tootoot.fm.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *