Larens na Slovensku. Nakupujte prémiovú kozmetiku za skvelé ceny!

Larens kozmetika je vhodná prakticky pre všetkých. Prináša priaznivé účinky pre vašu pleť a pokožku tela a vlasov. Larens kozmeceutiká sú skutočné drahokamy vo svete kozmetiky. Na vašej pleti dosiahnu okúzľujúce výsledky, za ktoré sa vám pokožka jednoznačne odvďačí.

Larens je moderná a špecializovaná značka, ktorá sa zameriava predovšetkým na boj proti starnutiu pokožky, a tiež na upokojenie kožných problémov. Kozmetické prípravky predstavujú regeneráciu, výživu a starostlivosť v jednom. Okrem iného, Larens produktyurčené pre všetky typy pleti. Dokonca, sú vhodné aj pre problematickú pleť so sklonom k akné.

Vývin Larens produktov

Medzi základné látky, ktoré sú obsiahnuté v Larens produktoch patrí kolagén, bio peptidy, koloidné striebro, kyselina mliečna a vitamíny. Všetky tieto prvky priaznivo pôsobia na pokožku tela, vlasov a dekoltu. Niektoré produkty sú tiež vhodné aj na starostlivosť o ruky a nechty.

Kolagén ako najdôležitejšia zložka

Hlavná zložka, na základe ktorej je vyvinutá väčšina Larens produktov je kolagén. Táto účinná látka pomáha zachovať mladosť. Označuje sa tiež ako najdôležitejšia zložka v ľudskom tele, kde sa nachádza v podobe bielkovín. Kolagén je zodpovedný za pružnosť, pevnosť, regeneráciu buniek kože, a tiež zabezpečuje jej hydratáciu.

Kolagén obsiahnutý v Larens produktoch zaručuje omladenie pokožky a spomaľuje proces jej starnutia. To znamená, že pri dlhodobom užívaní týchto produktov je vaša pokožka svieža, mladá a zdravo vyzerajúca. Samozrejme, kolagén tiež vyhladzuje vrásky, hydratuje pokožku a aktívne prenáša účinné látky až do hlbokých štruktúr kože.

Koloidné striebro – aké prináša účinky?

V určitých prípravkoch od Larens sa nachádza v zložení aj koloidné striebro. Prečo je tak dôležité? Vo všeobecnosti platí, že koloidné striebro má antibakteriálne a protizápalové účinky. To znamená, že je vhodný aj pre pleť s kožnými problémami a zápalmi.

Na rozdiel od antibiotík vyrábaných farmaceutickými firmami, koloidné striebro rozoznáva stavbu enzýmov mnohobunkových organizmov bez narušenia ich rovnováhy. Táto účinná látky predstavuje silnú zbraň v boji o zachovanie mladej a pevnej pleti.

Vitamín C a kyselina mliečna

Larens produkty obsahujú aj zázračný vitamíc C a kyselinu mliečnu. Vitamín C sa považuje za účinnú zbraň v boji proti pigmentovým škvrnám, začervenaniu a cievnym zmenám. Výrazne zlepšuje stav ciev , vyhladzuje vrásky a vyživuje pokožku.

Kyselina mliečna napomáha vstrebaniu peptidov a iných aktívnych látok obsiahnutých v prípravku. Pokožku zanecháva pevné a žiarivú. Uvoľňuje póry a má antibakteriálne účinky. Zabraňuje tvorbe zápalov, vyrážok a čiernych bodiek.

Nakupujte za bezkonkurenčné ceny!

V prípade, že hľadáte prípravky, ktoré vašej pokožke pomôžu, siahnite po Larens produktoch. Na slovenskom trhu ich nájdete skutočne za bezkonkurenčné ceny. Okrem iného, výsledky ich používania značia o kvalitnej výrobe.

8 rokov skúseností

Larens produkty sú na trhu už neuveriteľných 8 rokov. Počas tohto obdobia sa až 200 kvalifikovaných kozmetičiek zaoberali vývinom týchto produktoch, ich používaním a zameraním. Neustále prinášajú do sveta kozmetiky množstvo inovácií. Okrem iného, Larens produkty sú vyvinuté na základe tých najmodernejších technológií.

Ich kúpa sa skutočne oplatí!

Kozmeceutiká Larens prinášajú množstvo priaznivých účinkov. Dokonca, je vhodná aj na alergickú pleť, a to vďaka prírodnému zloženiu. Pozitívne pôsobí aj na celkové zdravie dodávaním kolagénu do kože, redukovaním vrások a liečením kožných zápalov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *