Zlaté náušnice pre deti a novorodencov – prečo áno?

Šperky sú odjakživa v našej kultúre hlboko zakorenené a patria do našich životov. Niekto ich vníma ako investíciu, niekto ako rodinné bohatstvo a iný zase len ako obyčajný módny doplnok. Nech už je to akokoľvek naskytuje sa nám otázka: sú dobrý nápad náušnice pre novorodenca?

Detské zlaté náušnice Cutie C2160 žlté zlato ružové zirkóny
Detské zlaté náušnice Cutie C2160 žlté zlato ružové zirkóny

V prvom rade je dobré si uvedomiť, že nie sú šperky ako šperky. V prípade detí môžeme nájsť na trhu rôzne prekombinované vyšperkované zbytočnosti ako zlaté fľašky, cumlíky s drahými kameňmi a podobne. Myslím, že sa všetci zhodneme, že tieto veci novorodenec skutočne nepotrebuje. Iné je to však v prípade náušníc, ktoré majú svoje výhody.

Pýtate sa aké výhody môžu mať náušnice pre novorodenca? V skratke minimálne to, že dieťatko približne od 3 do 6 mesiacov po prekonaní všetkých očkovaní zvládne prepichnutie uška takmer bez bolesti, a nejedna dcéra vám za to v puberte poďakuje. Čo sa týka chlapcov, tak stále platí, že prepichnutím jedného ucha nič nepokazíte, ale je to vec vkusu. A prečo zlaté? Zlato je totižto hypoalergénne a tým pádom je vhodné aj ku citlivej detskej pokožke. Práve preto sú detské zlaté náušnice tým najlepším šperkom, ktorý môžete svojím ratolestiam zaobstarať.

Ďalším faktorom pri výbere detských náušníc by malo byť okrem materiálu aj zapínanie. Je nutné totižto vybrať kvalitné a spoľahlivé zapínanie, ktoré bude na uškách novorodenca pevne držať a nestane sa, že by sa šperk uvoľnil. Veľký výber z kategórie detské zlaté náušnice práve so spoľahlivým kvalitným materiálom a zapínaním môžete nájsť aj na e-shope Šperky Naneth, kde si určite vyberiete tie pravé.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *