Zničil si život a orgány? – BigHorse – Reflekt

Kaufmann roka je späť. BigHorse sa po menšej pauze ozýva s novinkou Reflekt, na ktorej reflektuje svoj život za posledné 4 roky, no svoje si vypočuli Boki, Torula aj Janko Tribula.

BIGHORSE - REFLEKT
BIGHORSE – REFLEKT

Od BigHorsa sme naposledy mohli počuť projekt Kaufmann, ktorý vyšiel počas minulého leta a ešte pred ním hot16, ktorá rovnako ako album vypičovala celej scéne. Oravský degustátor sa teda za majk postavil po necelom roku a prináša nám novinku Reflekt.

Tento track si zároveň aj sám odprodukoval. O mix a master sa postaral Dufus a zaujímavý vizuál vypracovalo Black Mango. Pri vizuále zostaneme, nakoľko je to prvá vec, pri ktorej sa zastavíte. V ňom totižto BigHorse celkom uveriteľne “zahral” alkoholika, ktorý bez emócií stojí pred plátnom a zťažka artikuluje. Zároveň vám určite udrie do očí ostrihaná (menšia) brada a BigHorsová forma.

V texte, ako už samotný názov napovedá, reflektuje svoj život od roku 2017, ktorý si podla vlastných slov zničil kaufmann moodom, ktorý sa aktivoval pri každej otvorenej fľaške. Vďaka tomuto lifestylu na intráku sa stal alkoholikom a najviac vďaka tomu trpí osobnosť aj orgány. Stále sa v ňom však ukrýva inteligent, a je na čase ukončiť prepitú dekádu a spolu s Dogma Family teamom presadiť talent, či už v rapovaní, alebo produkovaní.

Taktiež nechýba v texte to, čo máme na Dogma Family najradšej, a to je drzosť. Svoje si mohli vypočuť Boki, Torula, ale aj legendárny Jano Tribula, Šajmova jediná konkurencia v moderovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *