Kratom – Premium White Malay – info

Upozornenie: tento text nie je zdravotníckym ani potravinárskym faktom, jedná sa o osobné skúsenosti laikov, vzdelávacie texty a nikoho nenabáda ku akýkoľvek aktivitám. Kratom nie je schválená potravina.

Kratom – Premium White Malay
Kratom – Premium White Malay

White Malay je Kratom pochádzajúci priamo z čarovnej Malajzie. Krajina, ktorá dlhé stáročia žila a stále žije v súlade s prírodou bez zásahu a jej ničení modernými technológiami sa kvalitou podpísala na tejto odrode. Táto odroda Kratomu má na svojich listoch biele žilky, ktoré naznačujú aj jej vlastnosti. Tie by sme jedným slovom mohli nazvať ako vysoko energické.

Vlastnosti White Malay

Ako sme už naznačili, táto odroda sa radí medzi White Kratomy a to znamená, že z pomedzi jej vlastností prevláda energia. Kratom je veľmi špecifická rastlina v tom, že na každého môže pôsobiť inak a každý má aj inú toleranciu. Nadšenci Kratomu z celého sveta sa však zhodujú v tom, že White Malay pôsobí na človeka konštantným prísunom energie a dokáže zlepšiť sústredenosť, výkon a náladu. Podľa rôznych referencií sa tento druh Kratomu využíva hlavne pri práci, učení či zvýšení výkonu napríklad v športe. Pri niekom sa môžu objaviť aj euforické pocity, ale sú menej zvyčajné a slabšie ako práve prísun energie. Ten by sa dal prirovnať napríklad ku káve či energetickým drinkom, ale navyše obohatený o dobrú náladu, odhodlanie a lepšiu sústredenosť. Viacej o rôznych druhoch Kratomu sa môžete dozvedieť tu.

Vôňa White Malay

Vôňa Kratomu White Malay je vskutku nádherná príroda, z ktorej vyžaruje čistota. Dala by sa prirovnať k zelenému čaju.

KÚPIŤ KRATOM WHITE MALAY

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *