Kratom – Premium Green Entikong – info

Upozornenie: tento text nie je zdravotníckym ani potravinárskym faktom, jedná sa o osobné skúsenosti laikov, vzdelávacie texty a nikoho nenabáda ku akýkoľvek aktivitám. Kratom nie je schválená potravina.

Kratom - Premium Green Entikong
Kratom – Premium Green Entikong

Ponúkame vám jeden z najobľúbenejších druhov Kratomu vôbec. Kratom Green Entikong v Premium kvalite je známy svojou obľubou prevažne u študentov, športovcov či ľudí, ktorý chcú zlepšiť pozornosť, komunikatívnosť, náladu a samozrejme výkon. Jedná sa azda o najsilnejší Kratom, aký vôbec môžete zohnať. Žilky listov tohto Kratomu majú zelenú farbu, ktorá naznačuje aj jeho špecifické vlastnosti a účinky.

Vlastnosti Kratomu – Premium Green Entikong

Jeho vlastnosti sú známe hlavne zvýšenou eufóriou. Z vlastných skúseností prispievateľov na rôznych fórách sa traduje, že v menšom množstve môžu pôsobiť relaxačne. Dokážu zlepšiť náladu, komunikatívnosť, potlačia bolesť, alebo napríklad strach z vystupovaním na verejnosti a podobne. Táto dávka sa podľa referencií užívala napríklad na párty či pred prednáškou v škole a práci.

Pri väčšom množstve užívatelia v zahraničí uvádzajú, že môže Kratom Green Entikong nabiť energiou a pridať vám na výkone pri tvrdej práci, alebo športe. Treba podotknúť, že prísun energie nie je v návale, ale ide o konštantný prísun energie po dlhšiu dobu, čo ocenili napríklad v práci. Samozrejmosťou je podľa nich jasná myseľ, s ktorou mohli triezvo jednať.

Pôvod Kratomu – Premium Green Entikong

Tento druh Kratomu pochádza oblasti Entikong – Sanggau – podľa ktorého dostal aj svoje meno. Táto dedina sa nachádza v Západnom Borneu.

KUPIŤ KRATOM GREEN ENTIKONG

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *