Vyzretý album vyzretého rappera – Koky – Stát Ve Stínu, Dotýkat Se Hvězd

Koky sa po dvoch rokoch vracia s novým albumom a ako sám názov hovorí, doteraz stál v tieni no už teraz sa dotýka hviezd. Koky – Stát Ve Stínu, Dotýkat Se Hvězd

Cover albumu: Koky - Stát Ve Stínu, Dotýkat Se Hvězd
Cover albumu: Koky – Stát Ve Stínu, Dotýkat Se Hvězd

Koky je po Kamilovi Hoffmanovi ďalší zo zatiaľ nedocenených a menej známych členov Milion+, ktorý práve vydali čerstvý album a je dosť možné že ide o projekt, po ktorom sa mu dostane zaslúženej pozornosti aj ziskov. Ako sám na albume rappuje nikdy nechcel byť dealer, ale pokiaľ sa nechceš zmieriť s minimálkou život ti prinesie do života rôzne cesty a hudba ho momentálne neživý, ale z tejto dosky plánuje vytrieskať platinu a užiť si dovolenku pri mori čo naznačuje v telefonáte s Yzom z budúcnosti, respektíve v skite. Na novom albume od Kokyho nájdeš 13 plnohodnotných skladieb a 1 spomínaný skit. Medzi hosťami sa okrem členov Milion+ objavil aj Dame, Separ a Luca Brassi.

Album môžeš zakúpiť na milionplus.cz alebo streamovať na všetkých známych aj menej známych službách. Na YouTube zatiaľ nájdeš videoklip ku skladbe Black Gloves na feate so Separom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *