ONLINE STREETWEAR & VINTAGE SEKÁČ | Hoodwear News

Tiež si rád chodil do rôznych sekáčov a korona ti ich zavrela? Práve pre teba sme spustili nový projekt: online second hand & vintage eshop Seknuté z Hoodu.

Vintage móda patrí bez pochyby do našej kultúry a práve preto sme sa rozhodli spustiť tento nový projekt v časoch keď sú všetky second handy zavreté a v tých čo zostali otvorené sa musíš prehrabávať stovkami nonbrand handier aby si našiel jednu vec, ktorá stojí za to.

Ak si mal rád sekáče, ale na tých slovenských ti prekážali tony tovaru typu fake Versace, H&Mko a New Yorker, máme pre teba ešte lepšiu správu. Náš sekáč budeme orientovať priamo len pre mladých ľudí z našej kultúry zaujímajúcich sa o streetwear a vintage módu a náš sortiment sú len vytriedené branded veci zo zahraničia, predovšetkým USA.

Medzi značky ktoré u nás môžeš nájsť patrí: The North Face, Raplh Lauren, Tommy Hilfiger, Levi’s, Adidas, Nike a iné. Taktiež u nás nájdeš všetky druhy oblečenia, takže: tričká, mikiny, svetre, bundy ani jeansy nie sú problém.

Pri každom produkte nájdeš viacero fotiek vrátane originál štítkov, zhodnotenie stavu a taktiež popis prípadných chýb a nedostatkov.

Už túto nedeľu 2.5. bude drop letnej kolekcie a čoskoro nás taktiež čaká 9. mája Ďen matiek, takže ak ešte stále nemáš pre svoju mamu darček, určite pozri ponuku a nájdi pre ňu ten správny vintage kúsok!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *