Yzo má narodeniny, darček sme dostali my | Yzomandias – BodyBag

Jakub Vlček sa včerajším dňom dožil svojich okrúhlych 30tich narodenín, ale darček si spolu s Janom Strachom a Most Wanted tímom pripravil pre nás. Yzomandias – BodyBag (MOST WANTED #12)

Yzomandias - BodyBag (MOST WANTED #12)
Yzomandias – BodyBag (MOST WANTED #12)

Yzomandias včera oslávil svoje 30te narodeniny a pri tejto príležitosti sa stretol s ďalším majstrom vo svojom obore – Janom Strachom. Ten má na starosti projekt Most Wanted, v ktorom sa Yzomandias objavil prvýkrát a už teraz vieme, že pôjde o jeden z najsledovanejších dielov tejto série.

Ak nevieš o čo ide, Most Wanted je séria one take videoklipov (na jeden záber) od režiséra Jana Stracha, do ktorej si pozýva rôznych interpretov od mladých talentov, ktorých chce podporiť, až po áčkových rapperov na vrchole scény, s ktorými tvorí projekty svetovej úrovne. V najnovšom diely sa objavil spomínaný Yzomandias so svojím trackom BodyBag, ktorý nájdeš na “deluxe” verzií albumu Prozyum – Prozyum Director’s cut.

V tracku BodyBag nájdeme klasické Yzove referencie na loyalitu, priority: rodina, kamaráti, peniaze, devky a samozrejme kopec metafor tak isto ako pri skladbe Designer Flow, ktoré nie sú na prvú ako by sa mohlo zdať. Shout out dostali aj Virgil, Mike či Mac Miller a vo videoklipe, ktorý je skutočne na svetovej úrovni sa objavili Yzovi najbližší ako Nik Tendo, Decky, Tokáč či Rej.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *