Fanúšikov streetrapu čaká ďalší náklad z nemecka | Gzuz – Gzuz snippet

Nemecko je bezpochyby najbohatším štátom streetrapu, ktorý už dávno predčil legendárnu Ameriku, čo sa tohto subžánru týka. Onedlho sa dočkáme ďalšej vraždy zo zoskupenia 187 a to hneď od ich najvýraznejšieho člena: Gzuz – Gzuz (snippet).

Gzuz - Gzuz (Snippet)
Gzuz – Gzuz (Snippet)

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Keď sa povie streetrap, automaticky všetci musíme rátať so susedmi našich susedov, ktorí sú právom považovaní za giganta v tomto subžánri hiphopu. Nemecko je oproti našim dvom republikám obrovská krajina, ktorá dokáže vyprodukovať mnohonásobne viacej hudby, z ktorej však mimoriadne vyniká tento jeden štýl, ktorým zásobujú celý svet.

Onedlho sa dočkáme aj nového albumu zo zoskupenia, o ktorom sa dá povedať, že celému streetrapu ako subžánru kraľuje – zoskupenie 187 Strassenbande. Konkrétne ide o ich ,,hlavného” člena – Gzuza, ktorý nedávno zverejnil snippet svojho sólo albumu.

Gzuz – Gzuz

Gzuzov nový album bude niesť veľmi jednoduchý názov – jeho pseudonym. Album obsahuje 10 plnohodnotných trackov, ktorý názov zatiaľ zostáva utajený. Už teraz však vieme, že sa na ňom objavia minimálne 2 hosti a – Bonez a Gallo Nero.

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Ak by si mal záujem aj o starší kúsok tejto streetrapovej legendy, na Ruka Hore nájdeš v predaji spoločné albumy celého zoskupenia 187 Strassenbande (aktuálne vypredané). Nový kúsok sa tam pravdepodobne objaví časom, predpredaj je zatiaľ spustený na gzuzovom webe a prvé albumy budú odisielané 14.02.2020.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *