Storytelling, z ktorého dostaneš extrémne zimomriavky | ERIK TRESOR LA LIGA ft. GUSTAVO

Svatý Jezus aj Mária… pouličný storytelling, z ktorého ti vyskočia zimomriavky po celom tele. Slovensko-mexická spolupráca: ERIK TRESOR – LA LIGA ft. GUSTAVO (OFFICIAL VIDEO) prod. Nis Beatz

ERIK TRESOR - LA LIGA ft. GUSTAVO (OFFICIAL VIDEO) prod. Nis Beatz
ERIK TRESOR – LA LIGA ft. GUSTAVO (OFFICIAL VIDEO) prod. Nis Beatz

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

KRATOM.POTMEHOOD.SK


Erik Tresor je podľa našej ankety za rok 2019 nie len najlepším ,,nováčikom” roka, ale ešte aj najlepším rapperom roka 2019. Pôvodne sme ho zaradili iba do kategórie nováčik, keďže sme rozdelili stálice a ,,skokanov” roka na 2 kategórie. Ľudia ho však sami dopísali aj do hlavnej kategórie, ktorú nakoniec taktiež ovládol a potvrdil tak jednoznačne svoje kvality.

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Rok 2020 začína extrémnym storytellingom, na ktorom sa dokonca objavil aj zahraničný hosť a tým zahraničím nemyslíme Česko, ani treťotriedneho ganxtra z malej dediny v USA, ale mexičana GUSTAVA. Svatý Jezus aj Mária…. track LA LIGA môžeme už teraz označiť za jeden z najlepších storytellingov vôbec. Bodaj by som sa mýlil a čakali nás ešte väčšie bomby, necháme sa prekvapiť. Text skladby sa točí okolo príbehu nejedného mladého chlapca z nie moc bohatej rodiny, ktorý sa rozhodne zmeniť osud a zarobiť pár drobných bez buzerovania od šéfa.

Každý ten príbeh už pozná. V tom lepšom prípade ste sa naň pozerali len z diaľky, v tom horšom ste ho aj zažili na vlastnej koži (na koži kamaráta). Ako si už mohol počuť na Amigovi, každý chce byť boss a ne bossov panák. Každý chce byť LA LIGA.

ERIK TRESOR – LA LIGA ft. GUSTAVO (OFFICIAL VIDEO) prod. Nis Beatz

Na tracku sa predstavil aj spomínaný mexičan GUSTAVO, ktorému som však dokopy rozumel akurát tak ,,marihuana”, Románske jazyky však majú svoje čaro a k tejto tematike proste extrémne pasujú. GUSTAVO tak skladbu určite príjemne okorenil. Beat Erikovi navaril tradične Nis Beatz a videoklip pripravilo Overlay Production s pomocou dronových záberov od Norberta Chromeka.

Ako v prípade textu a celkovej interpretácie skladby, tak aj v prípade hudby a videoklipu ide opäť o veľmi vysokú úroveň kvality a zdá sa, že Erik so svojim tímom Tresorovcov ide stále viac a viac po úspechu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *