Americký raper si robí piču zo slovenských médií aj polície

Tiež ste si všimli tie namakané článočky ako si “americký raper riadne zavaril”? Veľmi ho to trápi, preto si neprestáva robiť piču na Instagrame nie len z našich mainstreamových médií, ale aj váženej polície.

americký raper Snot - údajne kradnuté auto
americký raper Snot – údajne kradnuté auto

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Pred nedávnom pridal americký raper Snot na svoj Instagram fotku údajne kradnutého auta značky BMW, ktoré mali na sebe trnavské ŠPZ. Všimli si to jeho slovenskí fans a fotka sa začala šíriť, až sa dostala k snitcherom a polícií slovenskej republiky, ktorá ho kontaktovala priamo na Instagrame.

Na bulvárnych a mainstreamových weboch začali vychádzať fajnovučké senzačné článočky o tom, ako si američan zavaril. Popravde, Snot začal pridávať na svoj Instagram screenshoty DM’s s oficiálnym profilom polície slovenskej republiky a vyzerá to, že si zo Slovenska akurát robí piču. Bavia sa aj jeho fans v komentoch. Vlastne, bavia sa na tom aj slováci, ktorím nekleslo IQ pri pozeraní farmy. Najväčší hrot je rozpixelovaný fucker na fotkách v článku, veď ešte by to niekoho pohoršilo, dopiči.

Samozrejme, človek, ktorému reálne ukradli auto sa baviť nebude a určite to nie je nič príjemné. Uvidíme teda ako GTA SLOVAKIA dopadne.

View this post on Instagram

Where Lester at?

A post shared by $NOT (@snot) on

americký raper Snot – údajne kradnuté auto

A čo ty? Myslíš, že je teraz Snot zamknutý v pivnici a celý roztrasený čaká na slovenských profesionálov, alebo si odpaľuje brčko a chilluje vysmiaty pri článočkoch?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *