Silvester v Nemeckom ghette v podaní 187

Užil si si Silvester? Oldíska v mrtvom klube je síce pekná, ale garantujem ti, že tak ako chlapci z 187 si sa určite nezabával. Toto je GHETTO SILVESTER v podaní dvojice GZUZ ft MAXWELL.

GZUZ ft. MAXWELL ►GHETTO SILVESTER◄ (prod.The Cataracs)(REMIX)
GZUZ ft. MAXWELL ►GHETTO SILVESTER◄ (prod.The Cataracs)(REMIX)

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

KRATOM.POTMEHOOD.SK


Ak sledujete aspoň trochu Nemeckú scénu a máte v láske real trap (né music, ale fakt trap) a poriadny streetshit, tak zoskupenie 187 vám určite netreba predstavovať. Keď sa povie 187, okamžite musíte rátať aj s ich najvýraznejším členom – Gzuz – ktorý pôsobí, no trošku prepato. Ak ho sledujete, určite viete čo tým myslím, a to napríklad jeho obľubu rozbíjať si sklenené poháre/flašky o hlavu, či len nevinné strielanie ostrými do vzduchu.

Presne takými zábermi sa začína po Gzuzových Vianociach aj čerstvý Silvestrovský remix na legendárny track “LIKE A G6”. Ide o Gzuzove a LX-ove stories zo silvestra, teda oslavy Nového roku priamo z jeho Hoodu, v ktorom by si sa veru nechcel prechádzať vo večerných hodinách pokiaľ zrovna nepatríš medzi jeho blas.

GZUZ ft. MAXWELL ►GHETTO SILVESTER◄ (prod.The Cataracs)(REMIX)

Na remixe GHETTO SILVESTER sa spolu s Gzuzom nachádza aj ďalší člen zoskupenia 187 – Maxwell. Asi netreba hovoriť, že sa príliš nelíši od prvého interpreta a taktiež patríš medzi ,,hodní hochy”. Tento silvestrovský ghetto remix nájdeš na YouTube kanále Chilli Vanilli.

Skupinu 187 Strassebande môžeš podporiť kúpou albumu 187 Strassenbande – CD Der Sampler 3, ktorý nájdeš v predaji na Ruka Hore.

One thought on “Silvester v Nemeckom ghette v podaní 187

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *