Song roka už v januári? | FOKUMEME – PAT A MAT feat. PATTY

Keby sa celá scéna spojila, možno by dokázali aspoň napodobniť tento hit. FOKUMEME – PAT A MAT feat. PATTY

FOKUMEME - PAT A MAT feat. PATTY
FOKUMEME – PAT A MAT feat. PATTY

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Fokumeme už asi poznáš a ak nie, určite by si sa mal ísť pozrieť na ich Instagram, kde nájdeš miestami solídne až veľmi solídne pičoviny. Sami seba nazývajú ,,odpad spoločnosti” a presne taký humor máš určite rád, tak sa netvár. Fokumeme je teda jedna z tých starších, prvých ,,stokárskych” (rozumej nie mrtve emefka a zomri) meme stránok u nás na Slovensku.

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Chlapci sa okrem smieškov rozhodli rozvíriť aj vody česko-slovenskej hip hopovej scény a včerajším dňom vbehli do tohto showbiznisu priemiérou hitu s názvom FOKUMEME – PAT a MAT na feate s Pattym. Najprv som si myslel, že je to tá fešácka youtuberka a konečne sa okrem písania naučím robiť aj fajnovučký mejkap, ale potom som zistil, že je to len ďalší memečkar, nevadí.

Všetci dobre vieme, že dvojica PAT a MAT má na Slovensku obrovskú históriu a okrem legendárnej rozprávky už čo to dosiahli aj v CZ/SK rape – napríklad vykradnutím francúzskej scény. Memečkári sa však rozhodli posunúť to ešte na vyšší level a Patinové detičky predbehli jedným songom, veď posúďte sami.

Na tracku dostali s/o ConspiracyFlat, ComebackGang či dokonca Maťo Ďurinda. Posolstvo tracku je nádherne zhrnuté na konci piesne a odkaz je jasný.

Ja len odkazujem, aby vám neprestalo jebať, jak mi jebe doteraz.

FOKUMEME – PAT A MAT feat. PATTY

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *