“Každej rok = můj rok!” | Hasan – Panorama [prod. Decky]

Shout-out mŕtvym a Yzomandiasov flow. Týmto trackom sa ešte aspoň na chvíľu vrátime do roku 2019 a v ňom vydanému albumu – KINGPIN od Deckyho. / Hasan – Panorama [prod. Decky]

Hasan - Panorama [prod. Decky]
Design by: @andreas_gold
Hasan – Panorama [prod. Decky]
Design by: @andreas_gold

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Dnes trochu nezvyčajne ale začneme textom. Ten kto má všetko často nemá nič. Ani čas nie je nekonečný a navždy nie je navždy. Protiklady sa priťahujú. O nich je z veľkej časti aj tento track. Respektíve text. V ňom sa Hasan zamýšľa nad množstvom metafor a prirovnaní.

Říká se, že když jdeš rychle nahoru můžeš spadnout
Stejně rychle všichni lhali, někdo přišel s pravdou
Někdo řekl pravdu, kolem zůstalo jen prázdno
Chci to všechno, je mi jedno co to bude stát

HASAN (@hasanspace)
Hasan – Panorama [prod. Decky]

Taktiež sa v texte nájdu referencie na už mŕtvych (ale aj živých) rapperov, ktorých autor cenil. Chýbať samozrejme nesmú ani narážky na členov labelu Milión+ (viz. Yzomandiasov flow), čiže Hasanovu druhú rodinu.

Big up Slick Rick
Rest in Peace Nate Dogg – Lay Low
Shout-out Kato

HASAN (@hasanspace)
Hasan – Panorama [prod. Decky]
Decky - KINGPIN
COVER albumu DECKY – KINGPIN

Nutné je však podotknúť, že track už je pár dní vonku (skôr mesiacov) vyšiel na Deckyho producentskom albume KINGPIN a tým pádom sa o jeho produkciu postaral sám Decky. Nižšie nájdeš aj pár článkov, v ktorých sme sa na tento hudobný počin pozreli o trochu bližšie.

K beatu už len toľko, že práve tento typ beatov dostal Deckyho tam kde je. Miestami až emotívny počin tak zoceluje vizuál Andreasa Golda. Ten zas naväzuje na sekundárnu grafiku k albumu HASAN od Hasana, a pomocou masiek z dopravných videí jej vdýchol život.

Ak máš záujem podporiť kvalitnú hudbu, môžeš tak učiniť nákupom hudobných CD´s a MERCHU na internetovom obchode rukahore.sk. V prípade, ak chceš zároveň tvojim budúcim nákupom prispieť na dobrú vec – rozvoj nášho magazínu, neváhaj a použi náš link. Dopredu ti ďakujeme!

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *