17 000 ľudí na MDMS tour? | DMS opäť búralo kluby

Ich koncerty už môžeme zaradiť medzi legendárne a každú DMS tour si personál klubov určite pamätá ešte veľmi dlho. Ako dopadla MDMS tour?

DMS tour (zdroj: DMSLIFE #4)
DMS tour (zdroj: DMSLIFE #4)

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


O tom, že má trio DMS (Dame, Separ, Smart) brutálne shows si už určite počul a pokiaľ nežiješ v jaskyni, netrpíš sociálnou fóbiou a rád si zaskáčeš na staré boombapy, alebo nové trapy, pravdepodobne si už nejakú aj zažil na vlastnej koži.

DMSLIFE

Pokiaľ ti to však nedovolilo zdravie, prejebal si všetko na automatoch, alebo naozaj žiješ v tej jaskyni kde nikdy nevystupovali, koncertnú atmosféru si môžeš užiť aj vďaka Ivovi Naživo (Ivo Pečivo) a jeho kameramanskej práci na DMS tours. Vlogy z koncertného života DMS nájdeš pod príznačným názvom DMSLIFE a vychutnať si tak môžeš okrem klubovej atmosféry aj backstage a zákulisné pičoviny plné tupého humoru, ktorý tak všetci milujeme.

MDMS Tour

Posledný diel DMSLIFE s heštegom #4 obsahuje všetky posledné decembrové zastávky, MDMS tour, medzi ktoré patrili napríklad Raslavice, alebo Hlohovec či Jasná. Celkový čas videa presahuje hodinu a o zábavu máš tak postarané. Vo videu sa dozvieš napríklad aj koľko lístkov DMS predalo a koľko ľudí dokopy MDMS tour navštívilo.

Podpor DMS

Tiež miluješ najprepnutejšiu skupinu v slovenskom rape? DMS môžeš podporiť okrem navštívenia tour samozrejme aj kúpou albumu, alebo dms merchu, ktorý nájdeš na Ruka Hore.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *