Koľko si pýta Radikal za feat? | RADIKAL CHEF – JET SKI feat. CA$HANOVA BULHAR

Život interpreta je niekedy naozaj rýchli a ich život často pripomína vlny. Nie je čas strácať čas a preto si idú freeride jak na JET SKI | Radikal Chef feat Cashanova Bulhar.

RADIKAL CHEF - JET SKI feat. CASHANOVA BULHAR (prod. JIMMY TORRIO & BAWER)
RADIKAL CHEF – JET SKI feat. CASHANOVA BULHAR (prod. JIMMY TORRIO & BAWER)

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Rok 2020 sa nám rozbieha v plnom prúde a po Ivovom Mixtape prichádza horúci československo-bulharský feat, ktorý ti najprv rozpáli tvoju hoe a hneď potom priblíži koncertný život interpreta. Ten často pripomína rozbúrené more a im tak nezostáva nič iné než sadnúť na JET SKI a ísť si po vlnách svoju FREERIDE.

Radikal Chef nám v texte načrtne, že pokiaľ nepatríš do jeho gangu, feat zdarma je pravdepodobne len sen a môžeš si chystať buxu, alebo hľadať zlato po prababke. Jeho hudbu si idú stále real badbitch a tie chutnučké zaláskované čajočky necháva radšej rádiovým rapperom či “rapperkám”, ktoré si okrem rapu zvyknú privyrobiť napríklad reklamou na vložky a sem tam im nevyjde nejaký ten cover.

Cashanova Bulhar si taktiež radšej ide kundy, ktorým nezlomíš srdiečko smajlíkmi na messengeri a miesto smutných citátov im na storkách nájdeš skorej víkendové backstages. Jedným dychom dodáva, že sa už nikdy neplánuje vrátiť do práce a to, že ďalej maká na svojej kariére dokazuje aj tento banger.

Hudbu navarili tentokrát dvaja beatmakeri, konkrétne Jimmi Torio & Bawer a v texte môžeš dokonca započuť, že bol drahší ako celý tvoj šatník. O zvuk sa postarali takisto dvaja ,,inžinieri” a to Radikalovi dlhoroční asistenti Masif x Dufus. Videoklip dostal na starosť Patrik Soldan.

Pokiaľ chceš chalanov podporiť naďalej v ich práci, nezabudni kupovať albumy a merche na Ruka Hore a taktiež sleduj náš katalóg Shop Potmehood, na ktorom čoskoro pribudnú nechutné vecičky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *