Migos v slovenčine? | EGO – IDEŠ SVOJ (TANEC) prod. BIIZA

Ego sa už dlhé roky snaží posúvať hudobné hranice. Nie vždy to však ľudia chápu. Aj on prináša na Slovensko zahraničný zvuk. Ako by znelo zoskupenie Migos po slovensky? Dozvieš sa v tomto článku! / EGO – IDEŠ SVOJ (TANEC) prod. BIIZA

EGO - IDEŠ SVOJ (TANEC) prod. BIIZA
Design by: @kajosinkovic
EGO – IDEŠ SVOJ (TANEC) prod. BIIZA
Design by: @kajosinkovic

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Len pred nedávnom uzrel svetlo sveta Egov nový album – Kontrafakt Real Newz. Nie lenže sme sa mu venovali v zopár starších článkov (TU, TU a napríklad TU) ale taktiež mala jeho tvorba na jeho autorov silný dopad. Hlavne v prípade Ega. Ten sa už v prvej polovici minulého roka rozhodol každý deň nahrať nový song. Jedným z nich je zjavne aj tento track.

kontrafakt_album_cd_real_newz
COVER albumu KONTRAFAKT – REAL NEWZ
Design by: @dalybhahacrew

Text je úprimne jednoduchý. Ľudia tak skladbu odsudzujú predovšetkým kvôli nemu. Viac ako text ťa má zaujať svojou myšlienkou. Skús sa pri nej hýbať. Nie nadarmo tak Ego prostredníctvom svojho instagramu odštartoval tanečnú výzvu.

Celý text tak nájdeš tu:

poď (7x)
poj (8x)
teraz.. ideš (15x)
teraz daj (8x)
teraz… checkuj (15x)
ty to máš (8x)
ja to dám (8x)
tomu ver (8x)
ako pán (8x)
ideš svoj (15x) tanec snov

tak sa hýb (8x)
ideš.. shake (16x)
teraz.. tras (16x)
ja som …top (15x)
checkuj… flow (16x)
tip top (3x)
tipy top tip top (3x) hip hop

ideš svoj (20x)
teraz ..ideš (3x)
teraz.. ideš ideš svoj
ideš svoj (16x)

EGO (@egoemo)
EGO – IDEŠ SVOJ (TANEC) prod. BIIZA

Ku “klipu” (kreslený vizuál z dielne Kaja Šinkoviča) a teoreticky aj k ostatku songu len toľko, že je vidno s akou rýchlosťou bola vec tvorená. Či už ide freestyle, po prípade verejný prieskum, ktorého úlohou je zistiť, či sú Slováci pripravený na podobný sound, je zatiaľ isté len jedno.. zjavne to nedopadlo podľa Egovich predstáv.

Po stránke hudobnej produkcie ide celkom o prívetivú vec. Práve beat od BIIZA tak ľudia v komentároch ospevujú najviac. Priznám sa, že som od neho počul už aj lepšie produkcie, cez to to však nič nemení na tom, že je táto vskutku chytľavá. Ako vo finále celý track.

Egov najnovší hudobný projekt (Kontrafakt – Real Newz) kúpiš na e-shope rukahore.sk alebo priamo cez náš link. Jeho kúpou nás zároveň podporíš. Dopredu ti ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *