Najvtipnejší diss roka? | BIGHORSE – KONIFERUM FREESTYLE

Máš rap jak vínko? 12% pičovinka? Bighorse ti vysvetlí, čo sú to vysoké percentá. BIGHORSE – KONIFERUM FREESTYLE

Najvtipnejší diss roka? |  BIGHORSE - KONIFERUM FREESTYLE
Najvtipnejší diss roka? | BIGHORSE – KONIFERUM FREESTYLE

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


V roku 2019 sme mali tú česť s množstvom dissov. Od pouličného autora tónov s Fóbiom, cez Molocha Vlavo až po beatmakerov, ktorým brnkal na nervy KingPin. Diss roka však prichádza až 30. decembra a postaral sa o neho BigHorse. Teda ani nie tak diss roka, ako najvtipnejší diss roka. A koho vlastne zdissoval? Všetkých feťáčikov a slabých chlapcov s rapom jak vínko, teda 12% pičovinkou.

RUKAHORE_SHOP_BANNER

BigHorsovú lásku k alkoholu už asi všetci poznáme a o to sympatickejšia je, že sa za ňu nehanbí a naopak sa ňou pýši. Koniferka si tak vyslúžila okrem ďalšieho prijatia do tela aj vlastnej hymny v podobe freestylu. Óda na tento Božský nápoj trvá niečo vyše dvoch minút a za ten čas sa dozvieš, že by mala zostať väčšina beatmakerov, čo zrazu začína rapovať, radšej v štúdiu za klávesami a rapy jak 12% pičovinka, teda vínko, na koniferku proste nemajú.

Z textu ti už mohlo dopnúť, že je (bol) BigHorse primárne beatmakerom, a tak si sám pripravil aj túto hudbu. O mix a master sa mu postaral Dufus a vizuál, na ktorom nájdeš veľmi komplexný nákupný zoznam, ktorý by nemal chýbať vo vačku žiadneho real shit stokára, zhotovil Matúš Komár aka vapor meth.

BigHorsa zatiaľ na Ruka Hore nenájdeš, no určite tam môžeš podporiť BigHorsovho kolegu z labelu Dogma Family – Fobiu Kida. Ak by si náhodou dostal chuť aj na tú Koniferku, fajnovučkú lacnú fľaše nájdeš aj v našom katalógu Shop Potmehood, tak neváhaj a dopraj si trošku božské nápojíku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *