Fresh sound z ComebackGangu | Ivo Tieň – MOOD X

Nový rok začíname mladou krvou z ComebackGangu, ktorá prináša fresh sound na projekte: Ivo Tieň – MOOD X.

Cover mixtapu: Ivo Tieň - MOOD X
Cover mixtapu: Ivo Tieň – MOOD X

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Rok 2020 nám odštartoval len pár dní dozadu a napriek tomu, že sa väčšina projektov v priebehu roka sústredí na december (vianoce), máme tu prvý tohtoročný mixtape, ktorý priniesol mladý člen ComebackGangu – Ivo Tieň. Na projekte s názvom MOOD X nájdeme 11 vecí vrátane Intra a 10 plnohodnotných skladieb. Za majkom mu asistujú štyria hostia, z čoho traja figurujú v susednej Dogma Family, ktorá má k CBG stále blízko. Na mixtape sa teda menovite objavili: Fobia Kid, Big Horse, Luna + Cagy Man.

RUKAHORE_SHOP_BANNER

O nahrávanie aj finálne spracovanie zvuku sa postaral @olololovic, ktorý figuruje v Sub Music Studiu. Cover Mixtapu nafotil a upravil Vidlo Gouchedem. Na ňom nájdeme samotného autora projektu, Iva Tieňa, s menšími úpravami, odstránením pozadím a jednoduchým názvom – MOOD X.

Mixtape už môžeš nájsť online na YouTube kanáli ComebackGangu a čoskoro sa dočkáme aj releasu na všetkých streamovacích platformách. Fyzickej kópie sa zrejme nedočkáme, no ak patríš medzi zberateľov, alebo si len oldschooler a chceš si hudbičku vypeckovať na 15 ročnom discmani, určite nabiehaj na Ruka Hore, alebo do nášho katalógu Shop Potmehood, kde nájdeš kopec kvalitných CD’s.

2 thoughts on “Fresh sound z ComebackGangu | Ivo Tieň – MOOD X

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *