VOODOO808 – MLADÁ KREV (FT. PRIDENYYY & FRAYER FLEXKING)

Mladá krv, to je VOODOO808, PRIDENYYY a FRAYER FLEXKING. Trap valcuje boombap a o tom ťa má presvedčiť aj tento track. / VOODOO808 – MLADÁ KREV (FT. PRIDENYYY & FRAYER FLEXKING)

VOODOO808 - MLADÁ KREV (FT. PRIDENYYY & FRAYER FLEXKING)
VOODOO808 – MLADÁ KREV (FT. PRIDENYYY & FRAYER FLEXKING) PROD. VOODOO808
Design by: @VOODOOBEATS808

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Chalani sú inde, ich tracky sú inde a to všetko za vskutku krátku dobu. Netaja sa úspechom, ba naopak, plesknú ti ho rovno do očí vo svojich textoch, tak ako aj dnes. To čo vydali mesiac dozadu im ešte stále generuje peniaze. Odkazujú, že ako hurikán búrajú kluby a ich renomé zarába cash. Ich splnené sny však podľa nich nedajú spávať iným a práve tomuto triu to ale nevadí. Hate a tupá závisť je len výsledkom toho, že to čo robíš, robíš dobre.

Dělám to pro svoji fucking rodinu, čum na mně.

VOODOO808 (@VOODOO808)
VOODOO808 – MLADÁ KREV (FT. PRIDENYYY & FRAYER FLEXKING) PROD. VOODOO808

Videoklip, respektíve vizuál, ktorý vyhotovil VOODOO808 nesie jeho grafický rukopis. Fialová, zelená, modrá, viac druhov fontu a chýbať nesmie ani cover skladby v podobnom prevedení. Jednoducho ťa nijak zvlášť nenadchne ale na druhú stranu ani neurazí.

O beat sa ako vždy postaral autor songu – VOODOO808. Ide o klasický trap beat, ktorý chalanom sedí. Nedá mi však nespomenúť holý sound. Neviem či to tak príde len mne, ale zdá sa, že sa skladba zverejnila bez lepšieho mixu. Čo ale určite nie je na škodu, nakoľko chalani sú zvučný aj bez neho.

Ak máš záujem podporiť kvalitnú hudbu, môžeš tak učiniť nákupom hudobných CD´s a MERCHU na internetovom obchode rukahore.sk. V prípade, ak chceš zároveň tvojim budúcim nákupom prispieť na dobrú vec – rozvoj nášho magazínu, neváhaj a použi náš link. Dopredu ti ďakujeme!

RUKAHORE_SHOP_BANNER

One thought on “VOODOO808 – MLADÁ KREV (FT. PRIDENYYY & FRAYER FLEXKING)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *