Dostanú aj tvoju hoe? | shimmi – hore bez ft.diego aldn [milly x whois.pg]

Shimmi prináša ďalšiu fresh novinku, z ktorej ti nebude stačiť iba jedno prehratie. shimmi – hore bez ft.diego aldn [milly x whois.pg]

shimmi - hore bez ft.diego aldn [milly x whois.pg]
shimmi – hore bez ft.diego aldn [milly x whois.pg]

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

KRATOM.POTMEHOOD.SK


Ideálny večer podľa Shimmiho a Diega? Ich psy, plný pack a tvoja hoe, ktorý im dá rada lap dance, samozrejme hore bez. Aspoň tak to opisuje text na novej spolupráci dvoch mladých interpretov, ktorú si určite vypočuješ minimálne dvakrát a to hneď z dvoch dôvodov. Tým prvým je fakt, že je skladba príliš krátka a skôr než sa dostaneš do rytmu je koniec, no a tým druhým dôvodom je fakt, že keď ten rytmus konečne chytíš, musíš si ju proste vypočuť znova a znova a dostať sa do nej každým prehratím hlbšie.

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Na chytľavosti fresh soundu nesú okrem interpretov určite veľkú zásluhu aj autori beatu, ktorí sú v tomto prípade dvaja. Na beate si to rozdali Milly a whois.pg, ktorí si zjavne v produkovaní rozumejú a vznikol z toho príjemný podmaz, čo ťa neomrzí ani po pár prehratiach. Finálny zvuk nakoniec spracoval @badbwoidobdob.

Skladbu sprevádza aj jednoduchší videoklip z dielne Danpingdona, ktorý je však príjemne spracovaný. Nájdeš v ňom scény z nočných ulíc mesta, ale aj z bytu a určite pozitívne doplnil celý dojem z projektu.

Shimmiho ani Diega zatiaľ na Ruka Hore nenájdeš, no určite tam nájdeš kopec kvalitnej hudby, tak ju nezabudni podporiť kúpou albumov, alebo merchu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *