T.R.G. & NORKI ťa vezmú do pekla a späť | To hell and back (prod. Saly)

Prechádzajú peklom, búrkami a vetrom. Nakoniec sa však všetká drina vyplatí a vrátia sa späť silnejší. T.R.G. & NORKI – TO HELL AND BACK (prod. SALY)

T.R.G. & NORKI - TO HELL AND BACK (prod. SALY)
T.R.G. & NORKI – TO HELL AND BACK (prod. SALY)

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A BUĎ V OBRAZE

Facebook

Instagram

YouTube


Po Norkiho sóle – EPčku Cashflow – prichádza na rad ďalší člen Dirty La Familie (Dirty Gang) – T.R.G. Chalani vsadili tento rok na sólo projekty, a tak sa môžeme tešiť aj na Borisove EP, ktoré vychádza už onedlho na streamovacích platformách. To bude niesť rovnomenný názov ako dnešná nosná skladba z EPčka – TO HELL AND BACK.

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Chalani idú síce tento rok sóla, na nosnej skladbe T.R.G.-ho EPčka sa však objavili v takmer celom zoskupení (okrem Majkyho, ktorý je aktuálne neaktívny). Borisovi teda na majku kryje chrbát Norki a hudbu chalanom navaril Saly, dvorný poducent Dirty La Familie.

Z textu sa dozvieš v skratke toľko, že sú chalani pripravení prejsť aj peklom a ich odhodlanie je stále väčšie a väčšie. Stačí sa však poriadne započúvať a je ti jasné komu bude patriť rok 2020. Za zmienku však stojí aj videoklip z dielne Lexis Production. Na ňom nájdeš takmer filmový scenár a určite ide o jeden z najlepších Pierrových projektov. T.R.G. sa v ňom objavil v hlavnej úlohe ako väzeň, ktorý zo svojím pobytom za mrežami nie je príliš nadšený. Všetko nakoniec rieši kolega Norki, ktorý spolu s BiggMaikom vysvetľuje bacharom ako sa majú veci.

Dirty La Familiu zatiaľ na Ruka Hore nezoženieš, no určite tam nájdeš kopec inej kvalitnej hudby a pamätaj, že keď tam nakúpiš cez náš odkaz, podporíš nás v ďalšej práci. Takisto nezabudni pozrieť na náš katalóg, kde nájdeš okrem hudby aj zaujímavé oblečenie, alebo lacný alkohol.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *