Ako vyzerajú Vianoce v nemeckom streetrape? | GZUZ “Vor der Tür”

Drogy, zbrane, peniaze, podpálený stromček a všade veľké zadky. Tak vyzerá vianočná koleda v podaní člena nemeckej 187. GZUZ “Vor der Tür”

GZUZ "Vor der Tür"
GZUZ “Vor der Tür”

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Hneď ako sa spomenie číslo 187, je ti jasné, že nejde o žiaden love song. Číselný kód 187 totižto v Kalifornskom trestnom zákonníku označuje vraždu a pod týmto označením figuruje aj nemecké zoskupenie rapperov, ktorých by si v noci sám na ulici asi stretnúť nechcel, pokiaľ nie si z rovnakého Hoodu.

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Ako však vyzerá Vianočná kolega v podaní jedného z popredných členov 187? Weed, coke a kodein rozhodne nesmú chýbať. Takisto nesmú chýbať ani veľké zadky, stovky tisíc porozhadzovaných kade-tade a zbrane sú už len čerešničkou na torte. Tou pravou čerešničkou je však podpálený Vianočný stromček. Ten dotvára tú prácu romantickú a pokojnú atmosféru, no nie?

To všetko nájdeš vo videoklipe, ktorými sú 187 už dávno preslávený. O tento najnovší počin sa postarala produkcia v rukách Shaho Casado. Z textu sa dozvieš iba toľko, že ťa 187 zlomia hneď pri vstupe do klubu. Z tvojej diskotéky si spravia svoju hračku a ty im môžeš akurát vyleštiť ich reťaze zo zlata.

Tak čo povieš, krásna Vianočná kolega? Ideš si aj takúto tvrdšiu muzičku, alebo radšej zostaneš pri starých klasikách ej kej ej Tichá Noc? Daj nám vedieť do komentáru a nezabudni kupovať album 187.

One thought on “Ako vyzerajú Vianoce v nemeckom streetrape? | GZUZ “Vor der Tür”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *