DOGMA FAMILY oslávila narodeniny lepšie ako Ježiško

Seriál kultúrny šok je na konci a pokiaľ si si myslel, že je to najlepšie už za nami, mýlil si sa. DOGMA FAMILY – VŠETKO NAJLEPŠIE

DOGMA FAMILY (Fobia Kid, Téčko, Dymer Surovec, Skinny Andy, Luna99, Bighorse) - VŠETKO NAJLEPŠIE
DOGMA FAMILY (Fobia Kid, Téčko, Dymer Surovec, Skinny Andy, Luna99, Bighorse) – VŠETKO NAJLEPŠIE

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

KRATOM.POTMEHOOD.SK


Vianoce sú za nami a narodeniny nemal iba Ježíšek. Oslavu si užil aj jeden z najmladších labelov u nás doma – DOGMA FAMILY. Čo myslíš, kto mal lepšiu oslavu? Napoviem ti, na tej druhej sa objavil aj Dymer s Bighorsom. Viac ti už asi hovoriť netreba, radšej sa usaď a užívaj si potoky chlastu.

Okrem Dymera, Bighorsa a Bombayu sa na skladbe objavil samozrejme aj ,,vúdce” Fobia Kid a predstavili sa aj zvyšní členovia: Téčko, Skinny Andy, Luna a beat im navaril Abe Abe Abe. O finálny zvuk sa postaral Dufus a videoklip spracoval Adam Bazlik.

Ja som chorý cvok a Dogma Family má prvý rok,
zapáľ sviečky sfúkni coke všetko najlepšie zhorí blok.

Dymer Surovec

Z textu sa dozvieš návod ako nebyť buzerant, ale aj to, že Oravskí pankáči pochovávajú starú školu. Dogma odkazuje, že budú raz vysoko ako nebohý Karel Gott a fotka Čaputovej v plavkách a je už len čerešnička na torte.

Mikina Dogma Family
Mikina Dogma Family

Ak chceš podporiť label DOGMA FAMILY, mal by si si ihneď zaobstarať naložený merch, ktorý nájdeš na tejto adrese. Na výber máš ako tričko, tak aj mikinu a nezabudni si k ním nabaliť aj CD album: Fobia Kid – Garáž.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *