Suvereno: stal som sa hejtu-vzdorný | Suve v Sunday Session

Po všetkých kauzách, dissoch a kompletnej premene tvrdí, že už je hejtu-vzdorný. Čo všetko prebrali Osťo a Suvereno v Sunday Session?

suvereno_prometheus
Suvereno Prometheus | Suvereno v Sunday Session

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A BUĎ V OBRAZE

Facebook

Instagram

YouTube


Suverena môžeme pravdepodobne označiť za jednu z tých kontroverznejších postáv na československej rapovej scéne. Kedysi prísny rapper, ktorý sa prezentoval výstredným štýlom prešiel sebapremenou a postupne sa od čierneho/sexuálneho humoru cez protisystémové a spoločenské témy dostal až k duchovu a skladbám tomu vlastným. Väčšina fans si túto premenu, ktorá bola na jeho tvorbe vidieť približne od roku 2010/2011, príliš neobľúbila a z fanúšikov sa stali hejteri.

V najnovšom diely Sunday Session sa však Suve rozrozprával o tejto dobe viac a podľa jeho slov sa našli aj skalní, ktorí následovali Suverena po stopách ,,lepšej cesty” a zostali mu verní až dodnes. Práve v dnešných dňoch vychádza Suverenovi ďalší sólo album, ktorý nesie názov Prometheus. Ten by sa mal niesť vo svetle ,,zlatej strednej cesty” a okrem myšlienok a duchovných odkazov máme na ňom nájsť aj návrat k práve spomínaným striktnejším hudbám a prísnejšiemu rapu.

Album bol predmetom aj rozhovoru v Sunday Session, ktorý nájdeš celý na YouTube. Album: Suvereno – Prometheus už je v predaji na Ruka Hore a nájdeš ho zaradený aj do nášho katalógu. Takisto je online na streamovacích platformách.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *