Nepotrebuje Slávikov ani zlaté platne | Palermo – Aj bez nich

Najviac real trap, ktorý môžeš na Slovensku nájsť, je späť. Nepotrebuje zlaté platne ani Slávikov, aj tak je magnet na peniaze. Palermo – aj bez nich (prod. Milly)

Palermo - Aj bez nich (prod. Milly)
Palermo – Aj bez nich (prod. Milly)

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A BUĎ V OBRAZE

Facebook

Instagram

YouTube


Palermo bol dlhšiu dobu ticho. Po vydaní albumu Hustle Dream sa na istú dobu odmlčal a album s absenciou tour či streamovacích platforiem len s pár trackmi na YouTube bohužiaľ stratil na hodnote. Ale jebať na to, Hustle Dream je konečne online, Palermo je späť a je ready zase brnkať na nervy falošným vagabundom.

V novinke AJ BEZ NICH sa predstavil na trapovici od Millyho. Text je z veľkej časti Palermov reprezent, z ktorého ti musí byť jasné, že nepotrebuje scéne nič dokazovať a svoje miesto má už pevne vybudované v uliciach, kde “chlapci platinoví” už radšej roky nepáchnu (resp. poniektorí tam mimo klipov nikdy neboli). Skladbu dopĺňa videoklip z produkcie MRouseMEDIA.

Nemám zlatých Slávikov a nemám zlaté platne, aj bez nich budem bohatý bro na prachy som magnet.

Palermo

Pokiaľ máš rád poriadny tvrdý trap bez pretvárky a teplých opekňovačiek do rádií, Palerma môžeš podporiť kúpou jeho posledného albumu Hustle Dream. Ten nájdeš na Ruka Hore a takisto je zaradený aj do nášho katalógu, v ktorom nájdeš vždy len to najlepšie!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *