Organizátori festivalu Grape zverejňújú zvučné mená | Do Piešťan pricestuje Yung Lean

Organizátori majú tento rok sťažené podmienky, no s letiskom v Piešťanoch sa plánujú rozlúčiť vo veľkom štýle. Na Grape pricestuje aj rapová hviezda Yung Lean.

Yung Lean Grape
Na Grape sa predstaví aj Yung Lean

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Ako už určite vieš, veľa nechýbalo a druhý najväčší festival na Slovensku by sa prvýkrát v jeho histórií nekonal na letisku v Piešťanoch. Vďaka obrovskej snahe organizátorov, Trnavskému samosprávnemu kraju a fanúšikov sa však nakoniec podarilo festival udržať doma. Je teda jasné, že sa s ním organizátori budú snažiť rozlúčiť v čo najväčšom štýle.

View this post on Instagram

? YUNG LEAN (se) ? #grape20

A post shared by Grape festival (@grape_festival) on

Bookovanie všetkých interpretov nie je činnosť, ktorá sa dá uskotučniť zo dňa na deň, a tak je logické, že niektoré mená sú zverejnené už teraz. Po skupine Daughter, ktorú si vyprosili samotní návštevníci, sa na Grape predstavia aj Nothing But Thieves, Foals, či Yung Lean, ktorý prichádza ako prvý rapový reprezentant. Len dvadsaťtri ročný švéd je známy aj vďaka jeho hitom, ako sú Kyoto, Red Bottom Skies, či Hurt.

Lístky na Grape, ktorý sa odohráva 7.-8.8.2020 si môžeš zakúpiť na tomto odkaze.

Tak čo, tešíš sa na tohtoročnú festivalovú sezónu? Plánuješ návštíviť práve spomínaný Grape, alebo si klasik a radšej zavítaš na Hip Hop Žije? A čo tak brčko, chill fajnovučký reggae tón na Uprisingu? Jedno je však isté, zas budeš rozbitý na kokota. Nevadí, niekde sa určite vidíme a nebudeme na tom inak.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *