Starý psi, co štekaj, tak koušou | DJ Wich feat Mc Gey

Legenda si na album pozýva len mladé talenty, alebo taktiež legendy. Pamätaj, že ,,Starý psi, co štekaj, tak koušou!” a MC Gey x DJ Wich ti v pohode odkusnú aj šulina.

DJ Wich - Starý psi, co štěkaj, tak koušou (feat MC Gey)
DJ Wich – Starý psi, co štěkaj, tak koušou (feat MC Gey)

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


To, že má DJ Wich vonku ďalší naložený producentský album a aj po rokoch ide o jedného z najproduktívnejších beatmakerov u nás už určite dávno vieš. Okrem iného sme ťa o tom informovali už predošlých článkoch o kolaborácií s Momom a Čis Tym, Matysom a Wonderom, alebo Ektorom, Egom a Orionom.

Treba však opäť pripomenúť, že patrí postavením medzi významné osoby úplných začiatkov hip hopu v našich končinách a to zaslúžene. Bez neho by totižto veľa tvojich obľúbených rapperov nemalo do čoho vkladať texty. A čo MC Gey? To je kapitola sama o seba. Proste starý pes, čo šteká, ale aj kúše.

MC Gey je superhrdina.

MC Gey

Ak MC Geya nepoznáš, po prvom vypočutí môžeš byť v rozpakoch. Určite je to niečo, čo si u nás ešte nemal možnosť počuť. Minimálne nie v trendoch, rádiach a mainstreamoch. Je to proste skurvená rarita, so zlatými pančlajnmi. Nie je to však pre každého. Z text sa dozvieš, okrem toho že je MC Gey superhrdina napríklad aj to, že by mladým rapperom nemala chýbať pokora a slušné správanie. Odkazujú, že starí psi sa novým kúskom nenaučia, pretože už ich dávno vedia, ale tí mladí by sa mali učiť staré.

Skladbu nájdeš na albume DJ WICH – Jako ryba ve vodě. Ten nájdeš na Ruka Hore, alebo v našom katalógu toho najlepšieho! Album je takisto online aj na streamoch a vypočuť si ho môžeš napríklad na Apple Music.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *