6ix9ine pozná svoj verdikt |Kontroverzný raper zostáva za mrežami

My všetci sme boli svedkami toho, ako na Slovensku vystrelila hviezda svetového formátu. Boli to Yaksha a chalani z Haha Crew, kto sa Tekashiho ujali v časoch, keď o problémoch s FBI ani netušil. Ako teda dopadol 6ix9ine a jeho súd?

6ix9ine súd
6ix9ine pozná svoj verdikt | Ako dopadol jeho súd?

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

KRATOM.POTMEHOOD.SK


Celý svet s napätím sledoval to, ako sa bude jeho kariéra vyvíjať. Od hrania na Slovensku sa prepracoval medzi svetovú hudobnú špičku. Ako rýchlo sa však tento príbeh začal, mohol rovnako rýchlo skončiť. Za všetko mohli problémy so zákonom. Predávanie drog, zneužívanie mladistvých a napadnutie boli, bohužiaľ, len predkrm. O tomto všetkom si už určite čítal, a tak túto časť prekročíme.

Koncom roka bol spolu s ďalšími členmi gangu Nine Trey obvinený z vydierania, prechovávania zbraní a drog. Prepustenie na kauciu súd zamietol, a 6ix9ine čelil doživotiu. Keďže život nechce vo väzení stráviť nikto, rozhodol sa s FBI spolupracovať. Nad jeho hlavou viselo mnoho otáznikov, no dnes sudca uzatvára v jeho prípade verdikt. Vďaka tomu, že pomohol vyriešiť množstvo prípadov a pomohol usvedčiť členov spomínaného gangu si miesto doživotia bude musieť odpykať len pomerne malú časť trestu, a to dva roky a podmienku týkajúcu sa ďalších 5 rokov.

6ix9ine-na môžeš aspoň symbolicky podporiť kúpou albumu na Ruka Hore.

One thought on “6ix9ine pozná svoj verdikt |Kontroverzný raper zostáva za mrežami

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *