Čo prinesie debutový sólo album? | Dalyb – TEEN(R)AGE

Kedysi dvorný producent Košickej Haha Crew, dnes už žiadaný rapper a jeden z najväčších vzorov v slovenskom newschoole, vydáva svoj debutový sólo album: Dalyb – Teen(r)age

DALYB_ALBUM_TEENRAGE
Dalyb – Teen(R)age

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A BUĎ V OBRAZE

Facebook

Instagram

YouTube


Dalybova kariéra začala za klávesami a konzolou. Dnes už však okrem beatmakingu a hraniu koncertov pôsobí aj ako interpret. V newschoole má na Slovensku jednu z najvyšších pozícií po rokoch sme sa dočkali prvého sólo albumu, ktorý dostal názov TEEN(R)AGE.

Predpredaj albumu je už spustený a spolu s podpisom ho môžeš získať na eshope Ruka Hore. Nájdeš ho takisto zaradený do nášho katalógu toho najlepšieho čo na našej scéne nájdeš: Shop Potmehood. Nákupom cez tento katalóg nás podporíš v ďalšej práci.

Okrem fyzickej verzie v podobe CD si môžeš vychutnať album samozrejme aj na streamovacích platformách. Na tých sa album objaví už dnes po polnoci! Zverejnenie je teda naplánované na dátum: 17.12.2019 00:01.

Tracklist albumu: Dalyb – TEEN(R)AGE

Ako vidíš, tracklist je určite nabitý a takisto nabitý je aj zoznam hostí, medzi ktorými sa objaví okrem Dalybových houmís aj Dara Rolins. Tešíš sa na Daliborov debutový album?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *