Zomrel Juice WRLD na predávkovanie? | Súkromný pohreb v kruhu jeho najbližších

Pred takmer týždňom zasiahla celý svet tragická správa o tom, že mladý rapper Juice WRLD za nejasných okolností zomrel na následky záchvatu. Čo je ešte smutnejšie je fakt, že Jarad Anthony Higgins zomrel len týždeň po jeho 21. narodeninách.

Zomrel Juice WRLD
Zomrel Juice WRLD na predávkovanie? | Súkromný pohreb v kruhu jeho najbližších

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Hneď po tom, ako o tejto správe začali masívne informovať média, sa samozrejme na povrch dostávali aj dohady o tom, čo WRLDov záchvat spôsobilo. Zomrel Juice WRLD na predávkovanie? Nič zatiaľ nie je potvrdené, no podľa niektorých zdrojov je isté, že za úmrtím stoja lieky na predpis. Podľa Anthony matky si práve k liekom vybudoval závislosť. K tejto verzií sa prikláňa aj fakt, že v jeho batožine našla polícia viac ako 30kg trávy, či 6 fľašiek kodeínu.

Pred niekoľkými hodinami sa s WRLDom poslený raz rozlúčili jeho najbližší na jeho pohrebe v Ilinois. Jeho matka dúfa, že osud, aký postihol jej syna otvorí oči ostatným mladým raperom, ktorý sa hro prezentujú svojimi závislosťami. Celý jej prejav si prečítaj nižšie.

,,My dear son Jarad, God trusted me to raise you and I poured all I had into you as the Lord guided me. We were inseparable and even though you left home early, we were always in each other’s hearts and always had a special bond … Your love was pure and innocent, and you heart was genuine. You truly cared about people and wanted to make the world a better place. I am going to miss you dearly. Rest in peace my dear one; mommy loves you.

Zaujímajú ťa iné zaujímavosti zo sveta? Klikaj sem!

2 thoughts on “Zomrel Juice WRLD na predávkovanie? | Súkromný pohreb v kruhu jeho najbližších

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *