Track, po ktorom tvojej frajerke Paľovi vyfučí botoxová papula

Otec horrorcoru sa toho nebojí a na čerstvom tracku strieľa imigrantov či bojuje s feministickým penisom. Je to už moc, alebo trafil klinec po hlavičke? Řezník – Politicky Nekorektní Píča

Řezník - Politicky Nekorektní Píča
Řezník – Politicky Nekorektní Píča

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Ak bol podľa vás track Trendy Zmrdi kontroverzný, radšej odložte mobil, objednajte si crazy fresh raw latéčko a zapchajte si uši dúhovými bambusovými ponožkami. Track POLITICKY NEKOREKTNÍ PÍČA je totižto niečo ako Trendy Zmrdi plus, pro aj max v jednom.

Na paškál si tentokrát zobral Řezník všetko, čo sa dnes nemôže pomenovať skutočnými slovami. Všetko čo môže uraziť moderné estrogénové pičky s fúzami a všetko čo je proste politicky nekorektné. LGBTI, feministky, ilegálnu migráciu ale aj bio raw fresh mamičky, hipsterov a všetkých novodobých šarlatánov.

Odkazuje všetkým, že majú muži dole hadov a ženy zase majú vnady a kundu. Všetko ostatné je podľa neho len vada a ten kto to vyznáva či dokonca žije je ready na psychiatra. Politická korektnosť podľa neho začala zvýhodňovať práve menšiny a vznikla v podstate opačná diskriminácia, kedy je znevýhodnený zbytok sveta na úkor pôvodne kedysi utláčaných, len preto, aby sa cítili príjemne a my sme si mohli vydýchnuť, že sú sťastnučký. Ďalej jedným dychom dodáva, že nemá nič proti migrácií, no ilegalných imigrantov tolerovať nebude.

Hudobný podmaz s rockovým nádychom, ako to je už u Řezníka klasikou, mu navaril Mortem a mix s mastrom spracoval GAEX. Videoklip pripravil svojpomocne spolu s Rashid F. Garipov. Ruku k dielu priložili aj Jakub Zombí Gründler a Nazar Melnyk.

Ak by sa ti naša práca páči a chcel by si nás podporiť, nezabudni kupovať muzičku na eshope Ruka Hore cez náš odkaz a taktiež pozri aj na náš katalóg Shop Potmehood. Díky móc.

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *