Si promotér alebo zmrd? | DJ Wich – SHKRT (feat. Ektor, Ego, Orion

Track venovaný všetkým zlým promotérom. Nie vždy môže za zlú akciu jej line-up. Rapper príde, dá show a odíde. Pracuje však s tým, čo mu organizátor akcie pripraví. Ako to vidia jedny z najžiadanejších rapperov súčastnosti? DJ Wich – SHKRT (feat. Ektor, Ego, Orion)

DJ Wich - SHKRT (feat. Ektor, Ego, Orion)
DJ Wich – SHKRT (feat. Ektor, Ego, Orion)

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


DJ Wich je žijúca legenda. Bez ohľadu na jeho progresívnu tvorbu ide o jedného z najnosnejších pilierov počiatočného česko-slovenského hip-hopu. Jeho zahraničné collaba sú už klasika a beaty na najočakávanejších CZ/SK albumoch snáď samozrejmosť. Aj keď bolo po koncertnom debakli s LVCASOM DOPOM a ich spoločnom albumom DIAMANT chvíľu ticho, tak práve to sa premenilo na búrku. Nech sa páči, DJ WICH a jeho nový album JAKO RYBA VE VODĚ!

Zo zverejneného tracklistu ti už musí byť teraz známe, že pôjde o hit za hitom. Vonku už je zopár klipov a jeden dynamický vizuál. Práve na ten sa dnes pozrieme!

Track SHKRT je venovaný priemerným až zlým promotérom akcií. Práve tí sú podľa tria – Ektor, Ego, Orion hlavným problémom zlých koncertov. Nielenže sú za ne zodpovední (čo si z nich len málokto uvedomuje) ale zároveň sú dôležitou súčasťou ich marketingu. Slabé promo, pár dní pre koncertom, klub nenaplní. Treba mať plán, kapitál a hlavne charakter. Peniaze posielať predom a kvalitný zvuk vyberať nie len cez zimu. Ak si sa v tomto krátkom obsahu textu skladby našiel aj ty, bež si checknúť celý song, aby si sa poučil z chýb druhých. Nie vždy je všetko tak ako sa na prvý pohľad môže zdať. Myslím si, že Egova sloha je toho jasným príkladom.

Zaujímavý je popravde aj naanimovaný cover albumu, ktorý slúži ako sprievodný vizuál tohto počinu. Myslím si, že je v tomto prípade vskutku vhodné vzdať zaň hold jeho skromnému autorovi, ktorý sa pod neho zabudol podpísať.

To najdôležitejšie na skladbe je predsa len jej beat. Za ním stojí DJ Wich (aké nečakané, že?). Ide o hravé audio, ktoré za mňa najlepšie padlo Ektorovi. Cítiť z neho nadhľad, rešpekt ale aj roky tvrdej driny. A v presne v tomto duchu sa bude niesť aj zbytok albumu.

Album DJ Wich – JAKO RYBA VE VODĚ si môžeš ešte stále pred-kúpiť cez internetového giganta – rukahore.sk. Nájdeš ho takisto aj v našom katalógu Shop Potmehood, kde nájdeš kopec fresh albumov, merchov a oblečení či tenisiek.

One thought on “Si promotér alebo zmrd? | DJ Wich – SHKRT (feat. Ektor, Ego, Orion

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *