Hustle Dream od Palerma konečne na streamoch!

Od vydania albumu: Palermo – Hustle Dream prešiel už nejaký ten piatok, na streamovacích platformách nám však až dodnes chýbal.

PALERMO_ALBUM_HUSTLE_DREAM
Palermo – Hustle Dream

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Hustle Dream od Palerma je bezpochyby jeden z najsilnejších a najemotívnejších albumov, aké na našej scéne kedy vyšli. Na albume môžeš počuť silné texty, ktoré sú veľmi osobné, no predovšetkým real. Dopĺňajú ich naložené produkcie, ktoré by sa nestratili ani vo väčších rapových veľmociach ako je Slovensko. Nechýbajú samozrejme ani hostia, ktorí už len utvrdzujú kvalitu.

O albume sme vás informovali už 15.04.2019, kedy vyšiel jeho snippet a zároveň bol spustený predpredaj na Ruka Hore. Odvtedy však ubehol už nejaký ten čas a okrem zopár singlov, ktoré pristáli na YouTube zostalo ticho. Nech sa stalo hocičo, nás do toho nič, dôležité je, že sme sa konečne dočkali celého albumu na streamovacích platformách a môžeme si ho naplno vychutnať!

Ak máš rád silné a hlavne real texty v naložených trapových beatoch, Palerma môžeš podporiť kúpou albumu na Ruka Hore. Nájdeš ho takisto aj na našom Potmehood Shope, ktorý slúži ako taký katalóg toho najlepšieho, čo u nás na našej scéne môžeš nájsť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *